89,00 TL
63,19 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
25,81 TL
An Meselesi Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 196
ISBN: 9786258480061
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Büşra Ümmühan
Büşra Ümmühan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • An Meselesi Kısa Özet

  Zaman yönetimine sağlık, duygu, irade, beyin merkezli bütünsel ve çözümsel yaklaşım sunan bu kitap, kendine saygı duyan ve sahip çıkanlar için yazıldı. Yazılanlar; geçmiş, an ve gelecek çizgisinde farkındalıklar oluşturarak adım adım sizi kendinize davet etmeyi hedeflemekle birlikte, sabah rutinlerinden gece uykusuna kadar size eşlik edecek.

  Bazen küçük bir detay en güzel yıllarımıza mal olabiliyor. Sizi verimsiz kılan şey; mükemmeliyetçilik, tembellik, iradesizlik, dinlenmemek, hedefsizlik, dikkat dağınıklığı ya da farklı sebepler olabilir. Bu iki kapağın arasında tüm bunların çözümünü bulabilirsiniz.

  Akreple yelkovan birbirlerini kovalarken bizler ya onları yakalayabilecek ya da gözlerimiz buğulu bir şekilde onların birbirlerini umarsızca takip edişine seyirci kalacağız. İnsanlığın varoluşundan beri bu sahne hiç değişmedi. Kimi insanlar, saatin karşısına geçip zamanın hızlı akışıyla hipnoz olmuşçasına eriyip giderken; bazıları da ona gücü nispetince dur diyebilecek cesareti gösterip hayatlarına yeni alanlar açma başarısı göstermişlerdir.

  Şimdi bu akışa cesaretle, "DUR!" diyerek zaman içinde kendinize alan açmak sizin elinizde…

 • 2. Hamur

An Meselesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.