Amerika’da Nasıl Başardılar?

Cenevre Fikir Sanat

Ebru Ekşioğlu

75,00 TL
57,75 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
17,25 TL
Amerika’da Nasıl Başardılar? Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 271
ISBN: 9789752454859
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
satis-icon
Satış Rakamları 4 adet satılmıştır.
Ebru Ekşioğlu
Ebru Ekşioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Amerika’da Nasıl Başardılar? Kısa Özet

  Bu kitap, Türkiye’de doğmuş, lisans eğitimini Türkiye’de almış ve daha sonra hayallerini gerçekleştirmek için Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşmiş, her biri alanında üstün başarıya ulaşmış pek çok Türk iş insanı ve bilim insanı arasından on yedi kişinin hayatına birkaç soru ile ışık tutuyor, onların *bilinmeyene yelken açtığı* dönemde neler hissettiklerini, başarıya giden yolda neler için mücadele ettiklerini gözler önüne seriyor.

  Kitap, pek çok Türk insanının dünyanın en gelişmiş ülkesinde üstün başarıyla yer edinmiş olduğunu bize hatırlatırken, bu yolda gençlere farklı alanlardan örnekler sunuyor.

  Kitap, ortalama iki yıllık bir süreçte son halini aldı. Değerli katılımcılarımız, yoğun çalışmalarından ödün vererek soruları itinayla cevapladılar. Bu sebeple onlara müteşekkiriz.

  Kitabın oluşturulmasında fikirlerini benimle paylaşan ve destek olan sevgili arkadaşlarım Tuğçe Avşar Çiçek’e, Ayşen Aras’a, Pınar Kunt’a, Deniz Muslu’ya, Gözde Yolal’a, Çağdaş Karaküçük’e, Ebru Bağcı Anıl’a, Zeynep Büşra Özdemir’e, Sırma Korkut’a, Kübra Ayan’a; teknik konuda yardımcı olan Erdal Garip’e, bazı katılımcılara ulaşmamda yardımcı olan ve enerjisiyle kitaba destek veren katılımcılarımızdan Sn. Hatice Yavuz’a, kitap gelirinin bağışlanmasında yol gösteren Sn. Şule Kıvanç-Ancieta’ya ve son olarak fikirleriyle bana ışık tutan ve destekleyip teşvik ve takdir eden Sn. Eric Erkan Nur’a çok teşekkür ediyorum.

  Seri olarak devam edeceğimiz bu kitabın özellikle lise ve üniversite çağındaki öğrencilere yol göstereceği inancındayız.

  İyi okumalar.

 • 2. Hamur

Amerika’da Nasıl Başardılar? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.