Alze Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Alze Yayınları

Kolektif

150,00 TL
100,50 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
49,50 TL
Alze Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri Hakkında Bilgiler
Türü: TYT Fen Bilimleri Deneme Kitapları
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786057302533
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Alze Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri Kısa Özet

  Fen bilimlerinde yüksek başarıya ulaşmak artık daha kolay ve keyifli! TYT Fen Bilimleri Denemeleri ile fen bilimleri yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarın.

  ÖSYM Tarzında Sorular: TYT fen bilimleri sınavında karşınıza çıkacak sorular, ÖSYM`nin önceki yıllarda sorduğu tarz ve zorluk seviyesine uygun olarak hazırlandı. Bu sayede sınav günü hiçbir sürprizle karşılaşmayacaksınız.

  Farklı Zorluk Seviyeleri: Kitap, farklı zorluk seviyelerinde 20 adet çek-kopar denemeden oluşmaktadır. Her deneme, TYT Fen Bilimleri Sınavı soru sayılarına eşdeğer Fizik, Kimya ve Biyoloji soruları içermektedir.

  Uzman Yazarlar Tarafından Hazırlandı: Denemeler, fen bilimlerinde deneyimli birçok yazarın katkıları ile hazırlanmıştır. Metin, soru kalıbı ve konu seçiminde ÖSYM tarafından daha önce yapılmış merkezi sınav soruları referans alınmıştır. Baskı öncesinde tüm denemeler başarı düzeyi yüksek öğrencilere çözdürülerek, öğrenci geri bildirimleri dikkate alınarak değişiklik ve düzenlemeler yapılmıştır.

  Hedefiniz TYT Fen Bilimlerini Fullemekse, İşte Çözüm: TYT Fen Bilimleri Denemeleri, TYT Fen Bilimleri sorularını fullemek isteyen öğrencilere yönelik olarak tasarlandı. Bu kaynak, sizi hedefinize ulaştıracak en güçlü araçlardan biridir.

  Video Çözümlerle Destekleniyor: Soruların zorlandığınız yerlerini çözmek artık daha kolay. Sitemizden kitabınızı aldığınızda görebileceğiniz linklerle veya ALZE Yayınları Youtube kanalında bulunan video çözümlerle, soruları adım adım anlamak ve çözmek için gerekli video kılavuzunuza sahip olacaksınız.

   

 • 2. Hamur

Alze Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.