sadsad x
asdasd

Almanca Açıklamalı Örnekli Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu

Alfa Yayınları

E. Sabri Yarmalı

16,67 TL
10,84 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
5,83 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Almanca Açıklamalı Örnekli Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 322
ISBN: 9789753161510
Kapak: Ciltsiz
E. Sabri Yarmalı
E. Sabri Yarmalı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Almanca Açıklamalı Örnekli Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu Kısa Özet

    ... Elinizdeki bu, *Almanca-Türkçe Temel Yazışma El Kitabı* ithalatçılar, ihracatçılar, gümrük komisyoncuları, uluslararası taşımacılık şirketleri, yabancı bankalar, yabancı şirketlerle çalışan ya da çalışmak isteyen kuruluşlar ve kişiler, turizm şirketleri, tercüme büroları, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar, Almanca ve Türkçe yazışmalar yapmak durumunda olan sekreterlerin ihtiyacına cevap verecek nitelikte hazırlanmıştır.

    Yazın diliyle yazıldığı için bu mektupların yaklaşık tamamı kalıp cümlelere dayanır. Ve bu yüzden sizin durumunuza uymayan cümleleri değiştirebilmenizin yanısıra Almanca’yı çok iyi bilmenizi de gerektirmemesi size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

    Kitap, Türkçe ve Almanca olarak iki bölümden oluşmaktadır. Çift sayılı sayfaların sol bölümünde belirli bir konuda kalıp bir mektup vardır. Burada koyu olarak yazılan kısım kullanıcı için bir seçenek vermektedir. Kullanıcı, koyu yazılan bu ifade ya da cümleleri aynen ya da değiştirerek kendisine uyan bir ifade kullanabilir. Koyu kısmın dışında kalan kesim ise kalıp mektuptur...

Almanca Açıklamalı Örnekli Temel Ticari Yazışmalar Kılavuzu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.