AKP, ABD, Cemaat Koalisyonunda Türkiye’de Neler Oldu?

Galeati Yayıncılık

Osman Başıbüyük

25,00 TL
17,00 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
8,00 TL
AKP, ABD, Cemaat Koalisyonunda Türkiye’de Neler Oldu? Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset ve Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9786058186705
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 7 adet satılmıştır.
Osman Başıbüyük
Osman Başıbüyük
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • AKP, ABD, Cemaat Koalisyonunda Türkiye’de Neler Oldu? Kısa Özet

  Bu kitapta, Osman Başıbüyük’ün Mehmet Bori mahlası ile değişik dergi, gazete ve Ulusal Kanal internet sitesinde yayımlanmış iç ve dış politika konularındaki makalelerini bulacaksınız.

  Makalelerin kaleme alınmasındaki asli amaç, AKP hükümetini uyguladığı yanlış politikalardan döndürmektir. Türkiye’nin çıkarlarını en tepeye koyup bir değerlendirme yaptığımızda her partide eleştirecek bir yön bulabilirsiniz.

  Ancak hiç kuşkusuz en çok eleştirilen iktidar partisi olacaktır. Çünkü ülkeyi yöneten, politikayı belirleyen ve icraatı yapan onlardır. Direksiyonda onlar vardır. Haliyle fatura da onlara kesilmek zorundadır. Muhalefet, söz söylemekten başka bir icraat yapacak durumda olmadığı için onlara yöneltilen eleştiriler her zaman sınırlı kalır.

  Türkiye üzerinde bir tezgâh kurulmaya çalışılmaktadır. Bu tezgâhın nasıl çalıştığını ve mücadelenin nasıl yapılması gerektiğini gelecek kuşaklara miras bırakmak maksadıyla bu kitaptaki makaleler bir araya getirilmiştir.

  Hükümetin gözleri açılabilirse uyguladığı yanlış politikalardan vazgeçecek böylece Türkiye kendisine kurulan tuzaktan kurtulacaktır. Hükümetin politika değiştirmesi, AKP, ABD ve FETÖ arasındaki koalisyonu da otomatik olarak sonlandıracak ve bu sayede Türkiye bağımsız politikalar izleme imkânına kavuşacaktır.

  Ufukları açmak ve beyin fırtınası yapmak maksadıyla iyi okumalar diliyoruz…

 • 2. Hamur

AKP, ABD, Cemaat Koalisyonunda Türkiye’de Neler Oldu? Hakkında Yorumlar