sadsad x
asdasd
49,00 TL
31,85 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
17,15 TL
Aklındakini Okuyabilirim! Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786056913235
Kapak: Ciltsiz
David J. Lieberman
David J. Lieberman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Aklındakini Okuyabilirim! Kısa Özet

    Dr. Lieberman, bu tekniklerin kolaylığını ve tutarlılığını yüzlerce televizyon ve radyo programında sergiledi. FOX News ile çalışan program yapımcısı Jeff Rosin bir programda şöyle demişti: *Kesinlikle inanılmaz! Onun yanındaydım ve hiç yanıldığını görmedim… Bir kez bile! Nasıl yapılacağını ben bile öğrendim ve bu gerçekten önemli bir buluş.* Aslında, Dr. Lieberman, hassas yalan makineleriyle canlı televizyon programlarında yarıştı ve berabere kaldı; hem de her seferinde!

    Aklındakini Okuyabilirim, birinin ne düşündüğünü ve neler hissettiğini anlamak için neler yapabileceğinizi adım adım açıklıyor. Örneğin, patronunuzun sizi gerçekten sevip sevmediğini, bir satışçının güvenilir olup olmadığını, biriyle ilk kez buluştuğunuzda ilişkinin istediğiniz yönde mi, yoksa aksi yönde mi gideceğini anlayabileceksiniz. Risk yüksek olduğunda – pazarlıklar, müzakereler, taciz konuları, hırsızlık veya sahtekarlık – kendinize zaman, para, enerji kazandırmak ve hayal kırıklığından kurtulmak için kimin sizin tarafınızda, kimin karşınızda olduğunu kolayca fark etmeyi öğrenin.

    Doktorasını psikoloji alanında tamamlamış olan David J. Lieberman, ödüller kazanmış bir yazar olmasının yanı sıra, insan davranışları ve iletişim alanında dünya çapında tanınan bir otoritedir. Kitapları on sekiz dile çevrilmiştir. Açıkladığı teknikler, FBI, A.B.D. Donanması, Fortune 500 şirketleri ve yirmi beşten fazla ülkede hükümet ve şirket yetkilileri ile zihin sağlığı uzmanları tarafından kullanılmaktadır.

Aklındakini Okuyabilirim! Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.