sadsad x
asdasd
80,00 TL
60,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
20,00 TL
Aklın Mucizesi Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9789752208506
Kapak: Ciltsiz
Arzu Savaş
Arzu Savaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Aklın Mucizesi Kısa Özet

  Sıkıştım… Dağıldım… Toparlanamıyorum… Unutuyorum… Yetişemiyorum… Yetersizim… Beceriksizim… Motivasyonum yok… Odaklanamıyorum…

  Kendimi çok sıkışmış ve dağılmış hissettiğim, hiçbir şeye yetişemediğim, beceriksiz ve yetersiz olduğumu düşündüğüm, özgüvenimin adeta sıfırlandığı, her şeyi unuttuğum ve bu yüzden de kendimi suçlayarak motivasyonumu tükettiğim günler yaşadım. Tabii bu çevreme de yansıdı. Somurtkan, mutsuz, şikâyetçi, sinirli ve günden güne sıradanlaşan bir insana dönüşüyordum.

  İşte böyle bir dönemde hayatıma zihin haritaları girdi…

  Zihin haritaları, anahtar kelime ve görsellerle bütünü tek sayfada görmemizi sağlayan benzersiz bir tekniktir. Bu tekniğin asıl gücü sadeliğinde yatar. Yalnızca bir adet kâğıt ve birkaç renkli kalem sayesinde; Leonardo da Vinci, Einstein, Van Gogh gibi dehaların kullandığı bu tekniği gündelik hayatınızda uygulayabilirsiniz.

  Zihin haritaları sayesinde kafa karışıklığımı ve stresimi, netlik ve huzura dönüştürdüm. Bilgiler, beynimle aynı şekilde organize olup doğal ve anlaşılır hale geldi. Yapılacaklar listem kısaldı, yüzüm gülmeye başladı, toparlandıkça gücüm arttı. Zamanı değil kendimi yönetmeyi öğrendim. Eğlenerek çalışabileceğimi keşfettiğim, hafızamın aslında gayet de iyi olduğunu anladığım bu sıradışı dünyanın renkleri tüm hayatıma yansıdı.

  Zihin haritaları hayatımı değiştirdi, aynı şeyi sizin için de yapacaklarına eminim…

  Bu kitap size *Aslında her şey ne kadar da kolaymış!* dedirtecek.

Aklın Mucizesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.