8 Günde Uygulamalı Hızlı Okuma Teknikleri

Kumran Yayınları

Cenan Balcı

120,00 TL
85,20 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
34,80 TL
8 Günde Uygulamalı Hızlı Okuma Teknikleri Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 330
ISBN: 9786057915078
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
satis-icon
Satış Rakamları 113 adet satılmıştır.
Cenan Balcı
Cenan Balcı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 8 Günde Uygulamalı Hızlı Okuma Teknikleri Kısa Özet

  Bu kitap sizlere okuma ile ilgili pek çok kuramı açıklayıp etkili bir hızlı okuma için kullanmanız gereken yöntemleri adım adım uygulamalı olarak 8 Günlük bir zaman dilimi içerisinde basit bir dille anlatmaktadır. Eğitimlerimizde kullandığımız yöntem ve teknikleri burada sizlerle buluşturduk.

  Kelimeleri teker teker okuma alışkanlığınızı yıkıp üçerli dörderli bloklar halinde okumayı alışkanlık haline getirebilirsiniz

  Sınavlarda zaman problemi yaşamaktan kurtulup bir paragraf sorusunu 10-15 saniyede çözebilirsiniz. Sayfalarca ders notunu okumak artık sizi çok yormayacak.

  Özenle seçilip amacına uygun biçimde dizilmiş okuma parçaları, uygulamalar, talimatlar ve egzersizler gün gün yapıldığı takdirde okuma hızınızın ve algı düzeyinizin artmasını sağlayacaktır.

  Devlet okullarında, dershanelerde ve kolejlerde verdiğimiz eğitimlerde fark ettik ki disiplinli bir şekilde talimatlarımıza uyarak uygulanan her egzersiz öğrencilerimizi başarıya ulaştırdı.

  Disiplin, yeteneği beceriye dönüştüren şekillendirici bir ateştir.

  - Roy L. Smith

  Dakikada 15.000 Kelime Nasil Okunur?

  Anlayarak hızlı okuma kursuna Cenan Balcı`nın eğitimlerine gitmeye karar verdikten sonra her gün düzenli olarak egzersiz yaptım. Cenan Balcı`nın vermiş olduğu eğitimlere basladigimda anlama oranım % 48` di. Okuma hızım da 110 kelimeydi.

  Şu an okuma hızım dakikada 15.000-20.000 kelime arası algı düzeyim ise % 100. Sizler de hızınızı ve algı düzeyinizi arttırabilirsiniz.

  - Nihal Cesur

 • 2. Hamur

8 Günde Uygulamalı Hızlı Okuma Teknikleri Hakkında Yorumlar