3. Sınıf Okuma Anlama Çalışmaları

Öğretmen Evde Yayınları

Kolektif

70,00 TL
57,40 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
12,60 TL
3. Sınıf Okuma Anlama Çalışmaları Hakkında Bilgiler
Türü: 3. Sınıf Türkçe Kitapları
ISBN: 9786057536693
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 59 adet satılmıştır.
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 3. Sınıf Okuma Anlama Çalışmaları Kısa Özet

  Öğretmen Evde 3.Sınıf Okuma Anlama (Okuduğunu Anlama) İlkokul Kitapları A4 boyutunda ve 80 sayfadır.
  Okumaya yeni başlayan öğrenciler bu kitap sayesinde onlarca okuduğunu anlama alıştırması yapabilirler.

  3.Sınıf  Okuma Anlama Kitabı Bize Ne Kazandıracak?

  Tüm öğrencilerimiz yoğun ve tempolu geçecek olan eğitim-öğretim hayatlarına başladı. Bu henüz en küçük adımları. Süreç çok uzun ve kimi zaman yorucu kimi zaman sıkıcı bazen eğlenceli bir hal alıyor. İlk adımdaki en önemli hadise ise okuma yazmayı kısa sürede öğrenebilmek.
  Bu süreçte öğrencilerimize en faydalı olabilecek kaynağı ekibimiz ile birlikte yoğun bir araştırma-geliştirme çalışmaları ile ortaya çıkardık.
  3.Sınıf Okuma kitabı (Okuma Anlama) öğrencilerin okuma konusunda pratik yapmalarını aynı zamanda okuduklarını anlamalarına olanak tanıyor.
  Okumak bazen sıkıcı olabiliyor ve bizde öğrencilere tam bu konuda eğlenceli görsel içeriklerimizi barındıran 3.sınıf kitapları ile destek veriyoruz.
  Tam olarak hedef noktaya isabet eden 3.Sınıf Okuma Anlama kitabımız ile tüm öğrencilerin ilk adımlarında yanlarındayız.

  Okuma Anlama Çalışmalarında 3. Sınıfın Önemi

  Bilindiği gibi, öğrenilmesi gereken temel soyut kavramlarla çocukların ilk kez karşılaştığı sınıftır ilköğretim üçüncü sınıf. Öğrenciler okuma, yazma ve basit matematik işlemleri ile buluşurlar ve yıl sonuna kadar yeterli bir düzeye gelerek bir sonraki sınıfa geçmeleri gerekir. Lakin o “yeterli” düzey çıtası ne kadar yukarıya çıkarılırsa, aslında çocuk o kadar başarılı olur ve istikrarlı bir şekilde yükselmeye devam eder. Örnek vermek gerekirse, üçüncü sınıf boyunca öğretmeninin istediği sayıda okuma kitabı okuyan çocuk ile bu gerekliliği tamamlamakla birlikte ekstra çalışmalar yapan çocuk arasında doğal olarak büyük bir fark olacaktır. İkisinin de karnesi “pekiyi” olabilir; fakat okumayı sevme dereceleri, çalışkanlıkları, anlama ve sorulara cevap bulma kaliteleri arasında eşitlik olması mümkün değildir. Bu nedenledir ki, çocuğunuzun zorunlu okul çalışmaları dışında da çalışmalar yapması gerekmektedir. Özellikle okuma sevgisinin aşılanması ve nitelikli okumanın temellerinin atılması için en yüksek potansiyeli barındıran ilköğretim üçüncü sınıfta, 3. sınıf okuma anlama çalışmaları okuma kitabı ile çocuğunuzun hem dönemsel, hem de gelecekteki başarısı için köklü bir başlangıç yapabilirsiniz. Zira sadece okuldan gelen eğitim, sıradan bir eğitim düzeyidir; bunu çeşitlendirip geliştirmek ise tamamen sizin elinizdedir.

 • 2. Hamur

3. Sınıf Okuma Anlama Çalışmaları Hakkında Yorumlar