Zeka Oyunları Kitap: 3

Top Yayıncılık

Nevzat Erkmen

15,00 TL
9,30 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
5,70 TL
Zeka Oyunları Kitap: 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 60
ISBN: 9786055742447
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 8 adet satılmıştır.
Nevzat Erkmen
Nevzat Erkmen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Zeka Oyunları Kitap: 3 Kısa Özet

  Kazanımlar:
  Dikkat ve özenli olma, olasılık üretebilme ve sorun çözme becerisi, sabır ve dayanıklılık, ayrıntıların değeri ve önemi.

  Kitap için:
  Genç (!) bir oyuncu, oyun arkadaşlarının da desteğiyle yeni oyunlar ve oyuncular bulmaya soyunursa ortaya bir "zekâ oyunları" toplamı neden çıkmasın ki! Tembel beyinlerde kalıcı hasarlara da neden olabilecek bu dörtlü set, çocuklar ve gençlerin yanında, özellikle öğretmenler ve anababalar için de öneriliyor. Çünkü bu yapıtta okuru dört gözle bekleyen oyunlar; algılama hızını artırıyor, sorgulama yeteneğini destekliyor, olasılık üretme becerisini güçlendiriyor, sorun çözme yetisini geliştiriyor, dahası ve belki de en önemlisi çoook eğlendiriyor. Dünya Zekâ Oyunları Federasyonu kurucu üyesi ve Türkiye temsilcisi, Türk Beyin Takımı`nın onursal kaptanı, pedagog - yazar Nevzat Erkmen, hepimizi bekliyor bu eğlenceli yolculuğa...

  Arka Kapak Yazısı:
  Dikkat! Bu kitabın içeriği, tembel beyinlerde onarılamaz hasarlara neden olabilir. Çünkü içindeki oyunlar; algılama hızını artırır, sorgulama yeteneğini destekler, görsel, sözel ve matematiksel zekâyı geliştirir. Daha bitmedi! IQ ve EQ etkinlikleri sayesinde olasılık üretebilme becerisini de güçlendirir ve en önemlisi, çoook eğlendirir. Zekice oyunlar oynamayı sevenler için.
  (Tanıtım Bülteninden)

 • 2. Hamur

Zeka Oyunları Kitap: 3 Hakkında Yorumlar