sadsad x
asdasd
60,00 TL
43,20 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
16,80 TL
Yöntem Kuram Komplo Hakkında Bilgiler
Türü: Türkiye Siyaseti ve Politikası Kitapları
Sayfa Sayısı: 271
ISBN: 9786055383824
Kapak: Ciltsiz
Ersel Aydınlı
Ersel Aydınlı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yöntem Kuram Komplo Kısa Özet

  Bu çalışma, çeşitli açılardan çok değerlidir. Uluslararası İlişkilerin ciddi bir bilim dalı olabilmesi için, "Kim, Ne, Nereye Kadar ve Nasıl?" sorularına yanıt arayan Türkiye`deki ilk kapsamlı çalışma olması onu özel bir konuma koymaktadır.

  - Prof. Dr. Duygu Bazoğlu Sezer

  Türkiye’de uluslararası ilişkiler alanında kuramsal çalışmaların gelişmesi hem *geç* kalmış, hem de akademik çalışmalarda işbirliği kültürünün zayıflığından dolayı büyük güçlükler içermiştir. Aydınlı, Kurubaş ve Özdemir zoru başararak bu alanda önemli bir atılım yapmışlardır.

  - Prof. Dr. Atila Eralp

  Bu eser gecikmiş bir tartışmayı başlatmaya aday. Disiplinimizdeki bazı temel sorunları ilk defa bu kadar açık seçik ve sistemli bir biçimde ortaya koyuyor.

  - Prof. Dr. Ali L. Karaosmanoğlu

  Uluslararası İlişkiler alanının hem tanıtılması hem de açıklanması açısından fevkalade başarılı ve önemli bir eser. Bu alanda çalışan birçok kişiye "ben neden bunu yazmadım?" dedirten, okudukça tadı alınan, uzunca bir zaman güncelliğini ve önemini koruyacak bir başucu kitabı…

  - Prof. Dr. Ersin Onulduran

  Elinizdeki kitap, alandaki nadir ve değerli ürünlerden biridir. Disiplinin, kuram ve yöntem temelinde inşasına önemli bir katkıda bulunuyor.

  - Prof. Dr. Baskın Oran

  Bu değerli, akademik anlamda kışkırtıcı ve hakkında konuşulması zor bazı konularda tutum takınan çalışmada, giderek Türkiye’de *özgün kuram* tartışmasını görmek, bu alanda çalışan bir akademisyen olarak bana büyük bir keyif verdi…

  - Prof. Dr. Faruk Sönmezoğlu

Yöntem Kuram Komplo Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.