sadsad x
asdasd

Yöneylem Araştırması - 2

Umuttepe Yayınları

Zerrin Aladağ

89,00 TL
77,43 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
11,57 TL
Yöneylem Araştırması - 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 156
ISBN: 9786055936754
Kapak: Ciltsiz
Zerrin Aladağ
Zerrin Aladağ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yöneylem Araştırması - 2 Kısa Özet

    Prof. Dr. Zerrin Aladağ; Ege Üniversitesi Makine Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Elektronik Hesap Bilimleri Enstitüsünde Uygulamalı İstatik alanında yüksek lisans derecesi almıştır. Daha sonra Yıldız Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği ana bilim dalında, "Çok Amaçlı Doğrusal Hedef Programlamada Alt Amaçların Birleştirilmesine Stokastik Bir Yaklaşım" konulu tez çalışması ile doktor ünvanı almıştır. Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Yöneylem Araştırması ana bilim dalında sırasıyla Doçent ve Profesörlük derecelerine yükselmiştir.

    Prof. Dr. Zerrin Aladağ Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Arslanbey Meslek Yüksek Okulu Kurucu Müdürüdür. Halen Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bçlümünde öğretim üyesi olarak çalışmakta ve Bölüm Başkan Yardımcılığı ve Yöneylem Araştırması Ana Bilim Dalı Başkanlığını yürütmektedir. Ayrıca; Yöneylem Araştırması ve Endüstri Mühendisliği XXVI. Ulusal Kongresi`nin başkanlığını yapmıştır. Yazar; iki dönem Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şübesinde Endüstri-İşletme Mühendisliği Meslek Dalı Komisyon Başkanlığı yapmış ve mesleğin gelişimine yönelik çeşitli projelerde görev almıştır. Kocaeli sanayi Odasının "Çizgi Üstü Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu" nunda jüri üyeliği gibi, mesleki sorumluluk projelerinde de yer almıştır.

    Yazarın; Çok Amaçlı Karar Verme, Hedef Programlama Analitik Hiyerarşi Süreci, Analitik Serim Süreci, Bulanık Hedef Programlama, Tedarikçi Seçimi Deterministik Karar Modelleri konularında ulusal ve uluslararası bildiri ve makaleleri bulunmaktadır.

Yöneylem Araştırması - 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.