sadsad x
asdasd
109,00 TL
87,20 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
21,80 TL
Yönetimin Esasları Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kitapları
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9786051336602
Kapak: Ciltsiz
Stephen P. Robbins
Stephen P. Robbins
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yönetimin Esasları Kısa Özet

  Bu kitap, geleceğin yöneticileri olan öğrencilere, becerilerini pekiştirmek isteyen profesyonellere ve yenilenme gereksinimi hisseden deneyimli yöneticilere yönetimin satır başlarını bütüncül bir yaklaşımla sunmaktadır.

  İş dünyasının gerçeklerinin yönetsel kavramlarla ilişkilendirilerek ele alınması, bunların günlük hayatta karşılaşan sorunları gidermede nasıl kullanılacağına değinilmesi kitabın işlevselliğini artırmaktadır. Medyada gündem oluşturan örnek olaylar, bölümlerin içerisine yerleştirilmiş olan resimli örnekler, uygulamalara ilişkin verilen istatistiksel bilgiler konuları anlaşılır kılmaktadır. Her bölüm sonrasında yer verilen bölüm özeti ve bölüme ilişkin sorular, konuların özümsenmesine destek olmaktadır.

  Kitabın son kısmında, anlatılan konulara ilişkin sunulan kişisel beceri düzeylerinin saptanmasına yönelik ölçeklerin okuyucuların kendilerini değerlendirmesine yardımcı olacağı düşünülmektedir. Okuyuculara yönelik hazırlanan zengin içerikli öneriler yönetim becerilerinin geliştirilmesine önemli katkı sağlayacaktır.

  Türkçe’ye çevrilirken, akıcı dili ve sürükleyiciliği özenle muhafaza edilmeye çalışılan *Yönetimin Esasları*, akademi dünyası açısından referans kitabı niteliği taşımakla birlikte, öğrenciler ve uygulamacılar için de önemli bir yol göstericidir.

Yönetimin Esasları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.