sadsad x
asdasd

Yönetici Gelişimi İçin Stratejik Oyunlar

Nobel Akademik Yayıncılık

Nursel Telman

75,00 TL
60,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
15,00 TL
Yönetici Gelişimi İçin Stratejik Oyunlar Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786057846846
Kapak: Ciltsiz
Nursel Telman
Nursel Telman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yönetici Gelişimi İçin Stratejik Oyunlar Kısa Özet

    Yönetici gelişiminde kullanılmak üzere tasarlanan oyunları içeren bu kitaptaki her bir oyun iş yönetiminde çeşitli becerileri açığa çıkarma ve geliştirme üzerine tasarlanmıştır. Oyunlardaki amaç, temsili yaşam içinde kişilere verilen amaç ve mesajların zihinde belletilmesi ve oyun sırasında edindikleri becerileri yaşamlarına transferini sağlamaktır.

    Buradan hareketle, insan kaynakları profesyonellerine, eğitimcilere, danışmanlara, koçlara ve iş yeri uygulamalarında bunları kullanmakisteyenlere yönelik her biri simülatör olan oyunlar ayrıntılı uygulayıcı değerlendirme kılavuzları ile hazırlandı. Kılavuzlar ile uygulayıcılara oyunun ardında yatan felsefe ve yön gösterici açıklamalar iletilir. Bu kılavuzlar aracılığıyla katılımcıların oyunda verilmesi amaçlanan mesajları günlük yaşamlarına transferini sağlamaları hedeflenmiştir.

    Kitap için özel tasarlanan oyunlardan dört tanesi antik dönem oyunları olup bu antik oyunlar yönetici gelişimi materyali olarak yönetim oyunlarına yazarlar tarafında uyarlandı. Diğer yirmi oyun ise 21. Yüzyıl yöneticilerinin en çok gereksinimini duyacakları becerilere odaklanarak yetkinlikler konusunda uzman olan yazarlar tarafından bu kitaba özel tasarlandı. Kitap, aynı zamanda oyunun tarihsel sürecini de ele alarak antik çağlardan günümüze kadar oyunların insanın öğrenmesindeki rolüne de değinmektedir.

Yönetici Gelişimi İçin Stratejik Oyunlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.