sadsad x
asdasd

Yola Çıkmayana Her Yer Uzaktır

Potkal Kitap Yayınları

Rahim Arslan

65,00 TL
46,80 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
18,20 TL
Yola Çıkmayana Her Yer Uzaktır Hakkında Bilgiler
Türü: Anlatı Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786052235409
Kapak: Ciltsiz
Rahim Arslan
Rahim Arslan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yola Çıkmayana Her Yer Uzaktır Kısa Özet

  Rahim Arslan, uzun yıllarını büyük ölçekli bir firmanın muhasebe ve finansman müdürü olarak geçirdikten sonra kendi işini kurmuş başarılı bir iş adamıdır. Hayatının başladığı nokta ile geldiği nokta arasında atlattığı badireler, hayatın getirdiği zorluklar ve güzellikler ona pek çok şey öğretmiş. Yaşamı boyunca öğrendiklerini kendinden gençlere, hayat yollarını çizerken yardımcı olmak amacıyla öyküleştirerek anlatmış.

  Yola Çıkmayana Her Yer Uzaktır, karanlıkta aydınlıkları görmeyi, başarılı olabilmek için hayata nasıl bakmak gerektiği, iş başvurusuna nasıl gidildiğinden, akıllıca nasıl eş seçileceğine, tedbirli olmaktan mucizelere inanmaya pek çok önemli konuya değiniyor.

  *Hayatımızda önemli dönüşümler yapmak istediğimizde endişelenebiliriz. İş değiştirmek, evlenmek, boşanmak ve sağlıkla ilgili konular önemli endişe kaynaklarıdır. Bu kitap insanların bu dönemlerine yarar sağlamak için yazıldı.

  Ben hayallerimin peşinden yürüdüm. Çoğunu da gerçekleştirdim. Geriye dönüp baktığımda bir tek şey söyleyebilirim. Yola çıkmayana her yer uzaktır.*

Yola Çıkmayana Her Yer Uzaktır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.