sadsad x
asdasd
18,00 TL
11,70 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
6,30 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yıldızlara Öykü Yazdım Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 153
ISBN: 9786052498729
Kapak: Ciltsiz
Sebahattin Eker
Sebahattin Eker
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yıldızlara Öykü Yazdım Kısa Özet

  Yörüngesini ve ışığını kaybetmek üzere olan üç yıldızın yolları bir eğitim uzmanıyla kesişir.

  Birisi ürkek, çekingen yakışıklı yağız bir delikanlı, öbürü ailesi tarafından kariyeri oluşturulmaya çalışılan, bu nedenle sorunlar yaşayan bir genç kız. Diğeri ise çelimsiz, omuzları çökmüş, şımaracak insanı olmayan bir çocuk; ama o çocuk bedeninin içinde koca yürekli bir adam.

  Üç farklı karakter… Bu kitapta hem öykü, hem şiir hem bir kentin sokaklarında geçen yaşamlardan kesitler, betimlemeler bulacaksınız. Bazen tebessüm edecek, bazen üzüleceksiniz. Bazen de okul, eğitim, öğrenme ve iletişim konusunda bilgilenecek, gençlik yıllarınıza döneceksiniz. Küçük dokunuşlara tanık olacak, kitabı bir solukta okuyup, iç sesinizle söyleşeceksiniz. Bu kitap, gençler, öğretmenler, anne ve babalar; kısaca herkes için yazıldı.

  Başını öne eğdi. Uzun süre konuşmadı.

  Hani bir söz var ya *Naz yapacak kimsen olmayınca, hayat seni kocaman bir adama çevirir.* işte öyleydi Mehmet’in durumu. Konuşmasında, tavırlarında yetişkin bir adamın izleri vardı. Başını kaldırdı. *Biz babamı bir yıl önce kaybettik. İş kazası geçirdi. Ben çalışıp evin masraflarını karşılamaya çalışıyorum. Gerçi annem anlatmıştır bunları. Bu arada okulumu da aksatmıyorum. Gerçi bazı derslerde notlarım düşük ama düzeltebilirim.* Dedi.

  *Hangi derslerde başarın düşük* diye araya girdim.

  *Matematik ve fen bilgisi* dedi Mehmet. …

Yıldızlara Öykü Yazdım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.