sadsad x
asdasd
15,00 TL
10,95 TL
%27 indirim
Kazancınız
:
4,05 TL
Yılan’ın Kış Güneşi Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma - İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 259
ISBN: 9789944337748
Kapak: Ciltsiz
Müyesser Yıldız
Müyesser Yıldız
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yılan’ın Kış Güneşi Kısa Özet

  Müyesser bir çığlıktır, içimizde büyüyen... Ve bir tokattır suratlarına inen!.. Yılların parlamento muhabiri, çeşitli cenahlardan siyasi şahsiyetlerin basın danışmanı, bir köşe yazarı, 'terör faaliyeti' gerekçesiyle tutuklandı! Yaşamı doğduğu Adıyaman'ın büyülü renkleri gibi!. En verimli çağında işsiz bırakıldı, yetmedi özgürlüğü elinden alındı.

  Gazeteci arkadaşları içinden pek azı adını ağzına aldı... İlk kitabının adı '100 Yılın Hesabı-Türkü Tasfiye Projesi' ydi... Herhalde en büyük suçu buydu... Şimdi 2. kitabıyla bir 'terör faaliyeti' içine daha girdi... "Yılan"ın Kış Güneşi, hiçbir çılgının Müyesser'e zincir vuramayacağının kanıtıdır... Bedenlere vurulan zincirler bir gün kırılır, beyinleri zincirlenmiş çılgınlar, ebediyen tutuklu kalacaklardır...

  - Banu Avar

  Bacımın bedeni tutsak ama aklı her zamanki gibi dışarda.İlk kitabı 100 Yılın Hesabı - Türk'ü Tasfiye Projesinden sonra Türkiye son kavşağa sokulurken, demir parmaklıkları delen gözleriyle her adımı tarihe not düştü. Neler demek istediğini 1 ay çok değil 1 yıl sonra daha iyi anlayacağız.

  - Yavuz Selim Demirağ

Yılan’ın Kış Güneşi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.