sadsad x
asdasd

Yeni Türkiye’nin Kadınları

Okur Kitaplığı
34,00
26,86
%21 indirim
Yeni Türkiye’nin Kadınları Hakkında Bilgiler
Türü: Kadın Çalışmaları Kitapları
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786054877287
Boyut: 13 x 0
Kapak: Ciltsiz
Betül Soysal Bozdoğan
Betül Soysal Bozdoğan
Devamı
Kampanya

Yeni Türkiye’nin Kadınları Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yeni Türkiye’nin Kadınları Kısa Özet

  Yeni Türkiye; totaliter devletin, vesayetçi yönetimin, tek boyutlu bir toplum tasarımının, halk karşıtı bir duruşun olmadığı bir tasavvur.. Yani demokrasisi normalleşen, kimliklerin hepsine eşit mesafede duran, ekonomisi büyüyen, uluslar arası itibarı olan bir Türkiye.

  Yeni Türkiye çok şey vaat ediyor...

  Yeni Türkiye kadınların kılık kıyafetine takılmıyor, dilindeki şivesine bakmıyor, ismine - kökenine - dinine - mezhebine karışmıyor... İdeal bir kimlik dayatmanın ötesinde bireyin tercihlerini önemsiyor... Yeni Türkiye, özünde var olan vizyonu yeni bir perspektifle hayata geçiriyor. Her biri asli birer unsur olan kimliklerin özelliklerini koruyarak onlara bu ülkenin vazgeçilmez zenginlikleri olduğu hissini yaşatıyor.

  Bu kitapta, bu toprağın kadını ‘ana’ duygusuyla yeni fikirler, yeni idealler, yeni hedefler doğuracak ülkenin geleceğinde tutkal vazifesi görecektir. İşte tam da bu noktada, Yeni Türkiye hangi değerler üzerinde yükselecek? Yeni Türkiye nasıl inşa edilecek? Türkiye mozağini yansıtan kadınlar ne düşünüyor? Kim bu kadınlar? Sorularına cevap arandı.

  Yeni bir Türkiye, Yeni bir Dünya için...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.