250,00 TL
180,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
70,00 TL
Yeni Muhafazakar Tehdit Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Politika Siyaset Bilim ve Siyaset Tarihi Kit
Sayfa Sayısı: 592
ISBN: 9786050205282
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 4 adet satılmıştır.
Paul Craig Roberts
Paul Craig Roberts
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Yeni Muhafazakar Tehdit Kısa Özet

    Paul Craig Roberts akademisyen ve gazeteci. Uzun yıllar kamuda ve ekonomi alanlarında çalıştı. Ronald Reagan’ın başkanlığı döneminde Hazine Müsteşarı olarak görev yaptı. Halen Politik Ekonomi Enstitüsü’nün başkanı. Yazılarında da sıkça dile getirdiği gibi birçok zorluğu göze alarak ABD’de gerçeğin izinden giden bir gazeteci olarak çalışmayı sürdürüyor. Paul Craig Roberts iktidarın sert bir muhalifi ve çetin bir eleştirmeni.

    Onun kaleme aldığı bu çalışma ABD politikasına yön veren *Yeni Muhafazakârların* nasıl gözü kara bir savaş planının ardından gittiklerinin çarpıcı bir analizi. Ukrayna’da desteklediği faşistlerle ülkedeki Rus kökenlilere yönelik katliamları adım adım yürürlüğe koyan bu sağcı çete, Kırım üzerinden Rusya’ya karşı bir savaş örgütlemeye çalıştı. Ukraynalı faşistlerin eline modern füzeleri tutuşturup Putin’in uçağını düşürmeleri için yaptıkları teşvik, yanlışlıkla Malezya yolcu uçağının vurulması ile sonuçlandı. Yeni Muhafazakâr çete şimdi kendi marifeti olan bu katliamı Rusya’nın suç hanesine yazmaya çalışıyor.

    Yeni Muhafazakâr Tehdit Ukrayna’dan Suriye’ye, Kırım’dan Gürcistan’a, Türkiye’den Mısır’a Avrupa’yı ve NATO’yu da maşa olarak kullanan kontrolsüz bir gücün adım adım dünyayı yok edici bir savaşa sürükleme planlarını, eylemlerini, adımlarını anlatıyor. Sert, ürkütücü, sinsi, acımasız bir çete üzerine sarsıcı bir eleştiri...

  • 2. Hamur

Yeni Muhafazakar Tehdit Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.