sadsad x
asdasd
13,89 TL
9,03 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
4,86 TL
Yeni Dünya 1 - Ametist Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786059724579
Kapak: Ciltsiz
Meltem Özkaya
Meltem Özkaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yeni Dünya 1 - Ametist Kısa Özet

  Genç yetenek Meltem Özkaya'dan Wattpad'de çok beğenilmiş bir fantastik bilim kurgu kitabı; Ametist

  Yeni Dünya projesinin asıl amacı halka duyurulmamıştı. Daha önce gidilen gezegenlerin nedenlerine benzer fikirler öne sürülmüştü; keşif, koloni, kaynak… Fakat asıl neden bunlardan hiçbiri değildi. Yeni Dünya'yı diğer gezegenlerden ayıran bilinen ve bilinmeyen onlarca, belki de yüzlerce farklılık vardı. Bunların başında gezegene gidecek olan kişilerin seçilmiş kişiler olması geliyordu. Hepsinin bir ortak noktası vardı fakat hiçbiri bunun farkında değildi.

  Dolunay Ateş de onlardan biriydi. Üstelik ilk gruptaydı. Ve belki de Yeni Dünya'nın etkisini en çok hissedenlerden biri olacaktı. Dünya'dayken de sıradan biri değildi, başka bir gezegende sakin duracağını kim söyleyebilirdi?

  Ametist şehri o yılın dönüm noktasıydı. İsyanların, devrimlerin ve savaşların ilk kısmı Yeni Dünya'nın kalbi olan bu şehirde başlayacaktı. Yüzlerce dostun ve düşmanın, aşkın ve nefretin, yok oluşun ve yeniden doğuşun hikâyesinin başladığı yerdi.

  "Meltem Özkaya Wattpad'den klişe olmayan hikâyelerin de çıkabileceğinin ve Türklerin de harika genç-bilim kurgular yazabileceğinin bir kanıtı. Ametist kesinlikle okunmaya değer bir eser."
  -Ayşenur Nazlı-

  "Ametist sizi gelecekte, başka bir dünyada sıradışı bir yolculuğa çıkarıyor. Gelecek vadeden bir hayal gücü ve fantastik bilim kurguya renk getiren bir kitap."
  -Siyah Lotus-

Yeni Dünya 1 - Ametist Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.