sadsad x
asdasd

Yazılmamış Tarihimiz Seçmeler 3

Aksoy Yayıncılık
35,00 TL
23,45 TL
%33 indirim
Yazılmamış Tarihimiz Seçmeler 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma - İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 158
ISBN: 9789753130516
Kapak: Ciltsiz
Cemal Kutay
Cemal Kutay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yazılmamış Tarihimiz Seçmeler 3 Kısa Özet

  Elinizde, "Yazılmamış Tarihimiz Seçmeler" kitabının üçüncüsü var. Yetmiş yıl aralıksız emekle tarih kitaplığımıza bir dünya rekoru sayılan 178 eser vermiş olan, ülkenin kıdemli tarihçisi ben Cemal Kutay; doksanını tamamlamış ömrünün son günlerinde bu hizmetle teselli bulmak istedim. Sadece sizlerin değil, çocuklarınızın da, gerçek tarihinin seslenişi olarak benimseyeceği ümidiyle...

  Gözlerim rahat göremiyor. Kulaklarım da rahat duyamıyor. Bu eksiklik içinde böylesine bir hizmeti kucaklayabilme cesaretini bugüne kadar ne kitapçı vitrinlerinde ne de bayilerde yer almamış hakikatleri derlemeyi ve sunmayı son vazife saydım. Her ay aynı boy ve hacimle çıkacak "Yazılmamış Tarihimiz" in ciltleri aile kitaplığınızın aranan ve özlenen varlığı olursa huzur duyarım. Çıkacak olan seçmeler 1'den başlayarak devam edecek. Böylelikle birbirinden ayırabilirsiniz.

  Zamanın akışında kaybolmayan, aksine değer kazanan sadece kitaptır.

  Elinizdeki kitap günün piyasasında iki milyon civarındadır. Aksoy Yayıncılığın değeri Genel Yönetmeni Yalvaç Ural Bey oğlum sahasında başarılı meslek hayatının deneyimi ile kitapların,"ucuz fiyat" olması ricamı kırmamış esere benzerlerinde rastlanmayan kolaylıkla alınabilecek bir fiyat koymuştur. Huzurunuzda kendisine teşekkür ediyorum.

  Cemal Kutay

Yazılmamış Tarihimiz Seçmeler 3 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.