sadsad x
asdasd

Yaşanmış Öykülerle Aile Terapisi

Hayat Yayınları
30,00 TL
19,80 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
10,20 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yaşanmış Öykülerle Aile Terapisi Hakkında Bilgiler
Türü: Kadın - Erkek İlişki Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786051510897
Kapak: Ciltsiz
Selahattin Yaylamaz
Selahattin Yaylamaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yaşanmış Öykülerle Aile Terapisi Kısa Özet

  Bir kadın için duygusal ihtiyaç aslında her şeyden önce gelir. Sevilmeyen kadın hırçındır. Sevilen kadın şımarır, şımaran kadın mutludur. Kadın mutluysa herkes mutludur.

  Kadın sevildiğinde, erkek övüldüğünde ilişki açısından motive olur. Erkek, çocukluğunda annesi, yetişkinliğinde eşi tarafından sevilmek ister. Erkekleri kim ne kadar takdir ederse etsin, sevdiği kadının takdiri esastır. Aslında tüm çabası da bunun içindir.

  İş, erkeğin hem oyuncağı hem de kendini ispat etme refleksidir. Oyuna dalmış ve kendini ispat etme çabasındaki erkek sağlıklı erkektir. Her *iş kolik* erkeği *eş kolik* erkeğe dönüştürmek sizin elinizde.

  İlişki kabiliyetlerini tahsil edememiş bir erkek, kadını anlayamaz. Ve *Galiba bu kadında bir sorun var.* diye düşünür. Oysa sorun değil, kabiliyet var. Kabiliyeti anlamak için de kabiliyet gereklidir.

  Erkek ve kadının bilinçaltı, sevgisiz cinselliği reddeder. Temel ihtiyaç olan cinsellik aşk ile doyurucudur. Aşksız cinsellik doyumsuz ve yıpratıcıdır.

  Bir erkek ve kadının birbirini yargılaması nükleer saldırı gibidir. Bu saldırı sonucunda duygusal boşluk oluşur. Duygusal boşluk ise duygusal kansere neden olur. Duygusal kanserin bir tek ilacı vardır; o da sevgidir. Çünkü aşk insanı şarj eder.

Yaşanmış Öykülerle Aile Terapisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.