sadsad x
asdasd

Yaşamın Sınırında

Pay Kitap
35,00 TL
17,50 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
17,50 TL
Yaşamın Sınırında Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 516
ISBN: 9786057672032
Çıkış Tarihi: 11-11-2019
Kapak: Ciltsiz
Glen Erik Hamilton
Glen Erik Hamilton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yaşamın Sınırında Kısa Özet

  Her olayı ince detaylarla işleyen Hamilton bağımlılık yapıyor. Gerilim dozuyla gerçekçiliğini koruyan ve zihni perçinleyen bir polisiye.

  Ölümün Şifresi ve Geri Sayım gibi ödüllü kitaplarıyla tanınan Glen Erik Hamilton, çok sevilen Van Shaw serisine Yaşamın Kıyısında ile devam ediyor.

  Hikâye, her hırsızın rüyası, çantada keklik bir teklifle başlıyor: Ölümcül bir hastalıkla boğuşan eski bir mahkûm, Van Shaw’un karşısına, asıl sahibi hapiste öldükten sonra terk edilip unutulan bir servetle çıkageliyor. Adam için para, küçük kızının geleceğini kurtaracak bir miras, Van içinse harabe halinde yatmakta olan aile yadigârı evini toparlayıp ayağa kaldırmak demek.

  Ancak zamanında yeraltı dünyasında parlak bir kariyer yapmış olan dedesinden mesleğin bütün numaralarını öğrenmiş olan Van, bu kolay lokmaya şüpheyle bakıyor ve çok geçmeden haklı da çıkıyor: Servetin olduğu kasa, elindeki bütün imkânları her an kullanmaya ve yüreğindeki bir ömürlük nefreti kusmaya hazır, gizemli bir oyuncunun kurduğu bir tuzağa dönüşüyor.

  Suç, Van Shaw’un damarlarında dolaşan kandan farksız; ancak o yıllardır yaşamın kıyısında ve kanunun doğru tarafında durmaya çalıştı. Şimdiyse, önce yaklaşan fırtınayı atlatmalı, sonra da hayattan ne istediğine ve onurunu feda etmeden bir kanun kaçağı olarak yaşayıp yaşayamayacağına karar vermek zorunda.

Yaşamın Sınırında Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.