Yarınki Dünyada Türkiye`nin Yeri

Erguvan Yayınevi

İsmail Kazdal

90,00 TL
59,40 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
30,60 TL
Yarınki Dünyada Türkiye`nin Yeri Hakkında Bilgiler
Türü: Türkiye Siyaseti ve Politikası Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786059634007
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
İsmail Kazdal
İsmail Kazdal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yarınki Dünyada Türkiye`nin Yeri Kısa Özet

  İsmail KAZDAL,www.kuranikerim.org, www.ismailkazdal.org. adlı soru-cevap sitelerinde verdiği 4500 küsur cevaplarda, `Dünya siyaseti ve Türkiye` ile ilgili bölüme ilaveten, Facebook da yazdığı bu konudaki yazıların toplamını bu kitapta topladı.

  Bu yazılar, aynı zamanda da zamana yayılmış yazılardan derlendiği için, siyaset hakkında, en azından yakın tarih kronolojisini takip etme imkânını da veriyor.

  İsmail KAZDAL, "Komplo Teorileri" denerek hafife alınan büyük gerçeği, görünenlerin arka planı olduğuna inanır. Ona göre herkes, çeşitli oranlarda da olsa, kendine göre başkalarının bilmesini istemediği planlar yapar. Devletler ya da daha doğrusu dünyadaki gizli güç de planlar yapar ve güçlü olduğu için planlarını da uygulamak hakkını kazanırlar.

  Bu açıdan bakılacak olursa, bütün tarih komplolar tarihi olarak adlandırılabilir. Türkiye`deki Müslümanlığın bu yeni evresinde, İsmail Kazdal bu yazılarında, tüm Müslümanların sorumluluğunu omuzlayarak, yarının dünyasında yaya kalmamak için, sorumluluklarımızı güncel siyasetin semalarına hapsetmeden, onları Kur`ânî özlerinden koparmadan muhakeme ve muhasebe edip yerli yerine koyarak, yarınımızı Kur`an rûhuyla işaret ediyor ve dünya gücünün, sadece Tevhîd`e değil, Hukuk Tevhîdi`ne de teslim olacağını müjdeliyor. Zamanın "tabii akışı"nın bizi, gücün, hakka teslim oluşuna götüreceğini muştuluyor.

  İsmail Kazdal, bu kitabında, Tayyib Erdoğan`ın şahsında, yapayalnız hem kendi inançlarını haykırıyor ve hem de günümüz güçlerinin gizli planlarını açıklıyor ve istikbale bir nazar atarak, ileriki zamanlarda Türkiye`nin yerini tespit etmeye çalışıyor.

 • 2. Hamur

Yarınki Dünyada Türkiye`nin Yeri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.