100,00 TL
72,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
28,00 TL
Yarına Ders Çıkarmak Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786054653119
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 3 adet satılmıştır.
Mahmut Erdemir
Mahmut Erdemir
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yarına Ders Çıkarmak Kısa Özet

  Yakın tarihe yeniden bakmak isteyenlerin başvuru kitabı
  Yazar Yayınları`nın Dün-Yarın Kitapları Dizisi`nden çıkan ?Yarına Ders Çıkarmak -Konuşmalar"; Türkiye`nin yakın tarihini merak edenler veya hatırlamak isteyenler için ilginç bir kaynak niteliği taşıyor.

  Türkiye Yazarlar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Erdemir; 1987-1998 döneminde, Siyasi parti başkanları, bakanlar, yargı mensupları, akademisyenler, gazeteciler, yazar, şair ve sivil toplam kuruluşlarının başkanları ile yaptığı röportajları kitap haline getirdi.

  Sunuş yazısını Prof. Dr. Naci Bostancı`nın yazdığı kitap; ? Cumhuriyetin ilk yıllarında Osmanlı Medreselerini, kitabeleri balyozlarla parçalayan valilerin amacı neydi? Türkiye`de hangi ülkelerin ajan faaliyetleri var? Sınır güvenliğimizi sağlamak için kimler toprak talebinde bulundu? Başbakan Tansu Çiller, Aleviler için vaat ettiği üç trilyonu kime ya da kimlere verdi? Kırıkkale Silah Fabrikasındaki patlamayı ve Kahramanmaraş olaylarını hangi ülkenin ajanları yaptı? Savaş esnasında, Bosna Hersek`e silah satışı neden engellendi?" gibi dönemin önemli sorularına bilinenlerden farklı cevaplar da sunuyor. - See more at: https://www.kitapambari.com/UrunDetay/yarina-ders-cikarmak-mahmut-erdemir#sthash.s64woTFX.dpuf

 • 2. Hamur

Yarına Ders Çıkarmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.