sadsad x
asdasd

Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler

Çizgi Kitabevi Yayınları
28,00 TL
25,20 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
2,80 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sosyoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 254
ISBN: 9789758677474
Kapak: Ciltsiz
Rıfat İraz
Rıfat İraz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler Kısa Özet

    Yaratıcılık ve yenilikçilik son yıllarda sıkça kullanılmya başlayan kavramlar arasında yer almaktadır. Yaratıcı olmak ve yenilik yapmak bir girişimcinin en temel özelliklerinin arasında yer almasının yanı sıra, bu özelliklere sahip olan organizasyonlar da kendilerinin hızla değişen şartlara uyarlama ve rekabet üstünlüğü elde etme imkanına kavuşmaktadır.

    Günümüzde sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın en önemli aracı olarak görülen Kobi'lerin en önlem özelliği yaratıcı ve yenilikçi bir düşünce sistemine ve girişimciliğine sahip olmalarıdır.Kobi'lerin sahip oldukları bu misyonu gerçekleştirebilmesi ise, yaratıcılığın temel bir dinamik olarak değerlendirlmesini ve önündeki engellerin kaldırılmasını gerektirmektedir.

    Unutulmamalıdır ki; yeni rekabet döneminde hayatta kalabilmek ancak gerçek çığır açıcı fikirlerin oluşumu ve bunların uygulanması ile mümkün olacaktır. Bu temel düşünce ışığında hazırlanan bu kitap; yaratıcılık, yenilik, girişimcilik, Kobi'ler olmak üzere dört bölümden oluşturmaktadır.

Yaratıcılık ve Yenilik Bağlamında Girişimcilik ve Kobiler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.