sadsad x
asdasd
57,00 TL
45,60 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
11,40 TL
Yaratıcılık ve Alan Uygulaması Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 286
ISBN: 9786057846891
Kapak: Ciltsiz
Ayşegül İşlekeller Bozca
Ayşegül İşlekeller Bozca
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yaratıcılık ve Alan Uygulaması Kısa Özet

    Yaratıcılık ve Alan Uygulaması isimli kitabımız, yaratıcılık alanyazınındaki güncel araştırma ve kuramları temel alarak yaratıcılığın eğitim ortamlarına daha fazla dahil edilmesi için bir yol haritası sunmaktadır. İnovasyon, insanlığın gelecekteki çalışma alanları bağlamında belirleyici ve ayırt edici kavram olacaktır.

    Öğrencilerimizin yaratıcı düşünme becerilerine daha çok sahip olmaları ise bu açıdan giderek önem kazanmaktadır. Öğrencilerimizi, içinde yaşadığımız çağın beklentilerini karşılayabilecek donanımla yetiştirebilmek için okullarımızın eğitim-öğretim yaklaşımlarında da yaratıcı dönüşümlerin gerçekleşmesi gerekmektedir.

    Bu nedenle, Yaratıcılık nedir? Yaratıcı düşünme teknikleri nelerdir ve yaratıcılık öğrenme alanlarına nasıl entegre edilir? gibi önemli sorulara cevap verebilmek adına, bu kitabı, alanın uzmanlarıyla birlikte kaleme aldık. Biz de Einstein gibi yaratıcı düşünmenin bulaşıcı olduğuna inanıyor ve sizlerin de yardımıyla bu düşünme yaklaşımını daha fazla çocuğa bulaştırmayı hayal ediyoruz. Eğitime kafa yoran ve emek veren herkesin bu hayalimize ortak olması dileğiyle...

Yaratıcılık ve Alan Uygulaması Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.