Yaratıcılığı Destekleyen Etkinliklerle Boyama 4

Final Kültür Sanat Yayınları

Kolektif

3,70 TL
2,70 TL
%27 indirim
Kazancınız
:
1,00 TL
Yaratıcılığı Destekleyen Etkinliklerle Boyama 4 Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Bilmece Bulmaca Kitapları
Sayfa Sayısı: 32
ISBN: 9786053742623
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2011
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yaratıcılığı Destekleyen Etkinliklerle Boyama 4 Kısa Özet

  Etkinliklerle Boyama Serisi; her kitapta farklı bir gelişim alanının desteklendiği dört kitaptan oluşuyor. Bu kitaplar sayesinde çocuklar; el-göz koordinasyonlarını geliştirebilecek, kalem tutma ve boyama gibi becerilerini de ilerletebilecekler. Çocuklar birbirinden farklı etkinlikleri yaparken hem keyifle öğrenecek hem de ilköğretime hazırlanmış olacaklar.

  Etkinliklerle Boyama Serisi`nde yer alan kitaplar:

  Dikkat Geliştiren: Kitabımızdaki; eşleştirme, fark bulma, sıralama gibi etkinlikler, çocuğun düşünme becerisine katkıda bulunuyor ve görsel belleğinin güçlenmesini de sağlıyor.

  Kavram Gelişimini Destekleyen: Kitabımızda yer alan çeşitli etkinliklerle, çocuklar kavram bilgisiyle tanışırken, zıt kavramları günlük hayatın içerisinde kullanabilme yetenekleri de gelişiyor.

  Matematiksel Düşünme Becerisi: Kitabımız; eşleştirme ve gruplama gibi etkinliklerle çocukların matematik becerilerini geliştirmeleri amacıyla hazırlandı. Ayrıca bu kitap sayesinde çocuklar 1`den 10`a kadar rakamları tanıyabilecek ve yazabilecekler.

  Yaratıcılığı Destekleyen: Kitabımızda yer alan resim tamamlama, hayal ederek çizme gibi etkinliklerle, çocukların hayal güçlerini kullanma becerisi gelişecek. Ayrıca bu kitap sayesinde çocuklar farklı düşünme becerisi kazanarak yaratıcılıklarını ön plana çıkarma imkânı bulacaklar.

 • 1. Hamur

Yaratıcılığı Destekleyen Etkinliklerle Boyama 4 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.