145,00 TL
120,35 TL
%17 indirim
Kazancınız
:
24,65 TL
Yapı Teknolojisi Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 326
ISBN: 9786051334899
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
Durmuş Ali Açıkel
Durmuş Ali Açıkel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Yapı Teknolojisi Kısa Özet

    İnsanlık var olduğu sürece, insanların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla inşa edilen tesislerin yapımına devam edilecektir. Bu inşa sürecinin her aşamasında da belli standartlarda ve kalitede yapı üretilebilmesi konusu yer alacaktır.

    Günümüzde istenilen standartlarda ve kalitede yapı üretilebilmesi için gerekli teknik elemanların, üniversitelerin ilgili bölümlerinde yetiştirilerek yeterli teknik eğitimin verilebilmesi gerekmektedir. Ülkemizde, bu eğitimin sağlanmasında kullanılan eserlerin, akademik çalışmalar bütününde, çok değişik ve farklı alanlardan konuları içermesi; öğrencilerin ihtiyaç duydukları bilgileri tek bir kitapta bulabilme imkanını ortadan kaldırmaktadır. Elinizdeki eser, bu alanda ihtiyaç duyulan derli toplu kaynak kitap yetersizliğinden yola çıkılarak hazırlanmıştır.

    Bu kapsamıyla kitap, Meslek Yüksekokulları İnşaat Programlarında okutulan Yapı Teknolojisi 1 ve 2 ders müfredatlarına ek olarak İnşaat Mühendisliği bölümlerinin yapı ve mimarlık bilgisi derslerinin müfredatına da uygundur. Bunun yanında kitap, piyasada inşaat işi ile uğraşan teknik elemanlara, yapı üretimi sırasında, teknik-şekilsel kılavuzluk yapabilecek niteliktedir.

  • 1. Hamur

Yapı Teknolojisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.