600,00 TL
492,00 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
108,00 TL
Yapı Bilgisi 1 Hakkında Bilgiler
Türü: Mimarlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 351
ISBN: 9789755116198
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2018
satis-icon
Satış Rakamları 30 adet satılmıştır.
Sabit Oymael
Sabit Oymael
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yapı Bilgisi 1 Kısa Özet

  1950 Kayseri doğumlu olup, 1973 Ankara Erkek Teknik Öğretmen Okulu Yapı Bölümü mezunudur. Fırat Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi`ne Yapı Malzemesi Anabilim Dalı Başkanlığı Mustafa Kemal Üniversitesi İnşaat Mühendisliği`nde bölüm başkanlığı Trakya, Üniversitesi Mimarlık Fakültesi`nde Yapı Bilgisi Anabilim Dalı Başkanlığı ve Kırklareli Üniversitesi`nde Rektör Yardımcılığı gibi görevler yanında Üniversitelerarası Kurul Doçentlik Alt Komisyonu üyeliği gibi görevlerde bulunmuştur.

  Trakya Üniversitesi`nden 1994 yılında emekli olan Oymael halen İstanbul Arel Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü`nde çalışmaktadır, evli ve iki çocuk babası olup almanca bilmektedir.

  Bu kitap Yapı Bilgisi-1, yazarın 41 yıllık mesleki teknik eğitim deneyiminin ürünü olup hem teorik hem de uygulamalı eğitiminin temel prensiplerine uygun olarak hazırlanmıştır.

  Bu kitap İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık ve  Meslek Yüksekokulları İnşaat Bölümü öğrencilerine ve Mesleki teknik eğitim alanındaki tüm orta öğretim öğrencilerine temel kaynak niteliğindedir.

 • 1. Hamur

Yapı Bilgisi 1 Hakkında Yorumlar