sadsad x
asdasd

Yapay Zeka ve Gelecek

Doğu Kitabevi

Kolektif

70,00 TL
49,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
21,00 TL
Yapay Zeka ve Gelecek Hakkında Bilgiler
Türü: Yapay Zeka Kitapları
Sayfa Sayısı: 243
ISBN: 9786059093798
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yapay Zeka ve Gelecek Kısa Özet

  Son yıllarda belki de en çok kullandığımız deyim *yapay zeka* deyimi;her yerde,her ortamda neredeyse onun adı geçiyor.
  Zeka terimi de düşünce tarihinde,özellikle felsefe ve bilim tarihinde adı çok geçen, üzerinde çok sayıda filozofun, bilim insanının durduğu, incelediği; farklı bilgi ve bilim dallarını birbirine yaklaştıran bir terim ve kavram. Hepimiz hala zekayla uğraşıyoruz ve öyle görünüyor ki daha da uğraşacağız.

  Bu kavramın *yapay* nitelemesini almasından beri ,sanki insan kendini,kendi elleri arasına almış gibi görünüyor.*Doğal zeka*var gücüyle, kendine yöneliyor ve kendi olanaklarını sınırsızca kullanmak üzere, zekasını makineye, makinelerin gölgesindeki programlara, kodlara, yazılımlara yansıtıyor; neredeyse kendini makineye bağlıyor, makinede somutlaşıyor.

  Hiçbirimizin yapa zekadan uzak durma lüksü yok artık sanki iyisimi onun ne olduğunu, el ele ,kafa kafaya verip, anlamaya çalışalımtüm birikimimizle.

  Üniversitemizde yine her zaman olduğu gibi, iç ve dış paydaşlarımızla işbirliği içinde yapay zeka konusunda bir çalışma daha yaptık ve farklı alanlardan, sektörlerden gelen temsilcilerle,konuyu mercek altına aldık.

  Kısacası yapay zeka kavramı aslında insanoğlunun kendisinin gerçekleştireceği işleri, başkasına yaptırmak için geliştirdiği çözümlerden sadece biri ve iyi bir ekiple farklı noktalardan sizin için ele alındı.

 • 2. Hamur

Yapay Zeka ve Gelecek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.