bilim-ve-muhendislik-kitaplari.jpg (87 KB)

Bilim ve Mühendislik Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 5363 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 5363 ürün görüntüleniyor.

Bilim kimi keşfedilmiş kimi ise hala keşfedilmeyi bekleyen belki de hiçbir zaman keşfedilemeyecek sırlarla dolu. Evrene, insana, doğaya ait teoriler, yeni bilgiler, araştırmalar sadece bilimin içinde olanları değil, ilgisini çekenler tarafından da takip ediliyor. Bu anlamda bilim-mühendislik kitapları, çok sayıda insan için ilgi çekici bir hal alıyor. Çalışma alanı ve akademik kariyeri mühendislik olan, bilimi ve yenilikleri yakından takip edenler için çok sayıda kitap bulunuyor.

Astronomi, tıp, matematik, mühendislik, sosyal, doğa gibi bilimler üzerine yapılmış akademik çalışmalar ve araştırmalar yer alıyor. Aynı zamanda bilime katkıda bulunmuş bilim adamlarının hayatlarına ve ortaya koydukları çalışmalara ilişkin kitaplar da bu kategoride yerini alıyor. Her bireyin ilgisini çekecek ve çalışmalarına katkıda bulunacak sayısız kitaba siz de ulaşabilirsiniz.

Alt Kategorileriyle Bilim-Mühendislik Kitapları

Bilim-mühendislik kitaplarıı farklı alt kategorilere ayrılıyor. Her bir kategoride her bireyin ilgisini çekecek kitaplar yer alıyor. Astronomiyle evrene dair bilgilere ulaşmayı sağlayacak kitaplara ulaşabilmek mümkün. Mesleği tıp alanında bulunan ve tıp alanına ilgi duyanlar için birçok konuda fikir verecek ve yardımcı olacak 300’ün üzerinde kitap bulunuyor.

Evrime, doğaya, bitkilere, habitatlara ve dahasına ulaşılabilecek doğa bilimleri ile doğadaki düzenin gizemini saklı tutan matematik bilimi alt kategorilerine erişilebilir. Sosyal bilimler, bilim tarihi, popüler bilim alt kategorileri de, aradıklarınızı bulmanızı kolaylaştıracak diğer alt kategoriler arasında yer alıyor.

Bilim - Mühendislik Kitapları İnceleyin

Tesla, Darwin, Dawkins, Einstein, Sagan gibi önemli isimlerin geliştirdikleri teoriler düşüncelerin yer aldığı kitaplardan birçok deneyimli ve kaliteli Türk akademisyenlerin kitaplarına ulaşabilirsiniz. Astronomiden tıpa, mühendislikten sosyal bilimlere kadar her konuda öğrenilmeyi ve araştırılmayı bekleyen sayısız bilgi bulunuyor. Bilim-mühendislik kitapları aracılığıyla öğreneceğiniz her şey BKM Kitap farkıyla bir tık uzağınızda sizinle!

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.