sadsad x
asdasd
54,00 TL
38,88 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
15,12 TL
Yankılanan Liderlik Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786058034075
Kapak: Ciltsiz
Richard E. Boyatzis
Richard E. Boyatzis
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yankılanan Liderlik Kısa Özet

    Değerlerle yaşayan büyük bir lider olmak mümkün mü? Peki bu liderliği sürdürülebilir kılmak nelere bağlı? Yönetim alanının önde gelen isimlerinden danışman ve yönetici koçu Richard E. Boyatzis ile Annie McKee kolları sıvayıp konuyu mercek altına alıyor.

    Yankılanan Liderlik, iş hayatının yüksek talepleri ve baskıları karşısında liderlerin mücadelesini anlayan ve örgütlerdeki işleyişe liderlerin deneyimi üzerinden bakan nadir kitaplardan. Üstelik liderliği; akıl, kalp, ruh ve beden boyutlarıyla irdeleyen bütüncül bir yaklaşım ortaya koyuyor. Farklı alanlara ait kuramları, araştırma bulgularını ve felsefi akımların öğretilerini özgün bir biçimde harmanlayarak liderlere has bir stres türü olan güç stresinin üstesinden gelme yollarını açıklıyor. Bu hâliyle kitap, liderin kendisine ve etrafına yapabileceği zehirli etkilerin panzehrini sunuyor. Bu alandaki araştırmacılar, bulaşıcı duyguların ve yankılanmanın nasıl yönetilebileceğini öğrenecek, böylece güçlü ve olumlu ilişki-iş iklimi sağlayabilecekler.

    Merhamet, bilinçli farkındalık ve umut vasıtasıyla stresin üstesinden gelmenin, yıpranmayı engellemenin, tükenmişliği aşmanın, kendinizi ve etrafınızı fiziksel, zihinsel, duygusal ve manevi olarak yenilemenin püf noktaları artık elinizde!

Yankılanan Liderlik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.