Yaban Çiçekleri Cep Kitabı

Dev Belgesel Yayınları

Peter Moore

23,15 TL
20,14 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
3,01 TL
Yaban Çiçekleri Cep Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Hobi Kitapları
Sayfa Sayısı: 214
ISBN: 9786056048760
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 10 adet satılmıştır.
Peter Moore
Peter Moore
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yaban Çiçekleri Cep Kitabı Kısa Özet

  Obezite`nin dünyanın her yerinde insan sağlığını tehdit eden bir unsur olarak sürekli öne çıkıyor. Kanser türü hastalıkların günümüzde toplumun her kademesinde iz bırakması bizi yeni arayışlara götürüyor. Ve her zamanki gibi doğa tedavi ürünlerini ve yöntemlerini kendi bünyesinde barındırdığını sürekli haykırıyor.

  Binlerce yıldır insanlık sadece doğal ve işlenmemiş ürünlerle beslendi; yaşamını sürdürdü.Sağlıklı kaldı.Şimdi bu konudaki çalışmalar ses getirmeye başladı. Hepimiz bitkilerin yararlarını biliyoruz. Onları tanıyıp birbirinden ayıt etmek basit bir takım teknikler ve bilgiler gerektiriyor.

  Devbelgesel Cep kitapları serisini bu kez "Yaban Bitkileri" ile sürdürüyor. Bu konuda doğa ve insan sağlığı için yüreğini koyan geçlerle çalıştı, bu nadide eseri ortaya çıkardı.Bu kitabı dikkatle okuduğunuzda bitkileri tanımanın çok da zor olmadığını göreceksiniz.

  Lütfen doğaya gittiğinizde kayıtsız kalmayın artık pek çoğunuzun elinde cep telefonu ve iPad benzeri çok kaliteli fotoğraf çekecek makineler var.

  Üşenmeden keyfini çıkararak kelebeklerin, bitkilerin, mantarların, böceklerin, kurbağaların, sürüngenlerin, yaşam alanlarının fotoğraflarını çekin ve internette doğa ile ilgili sosyal paylaşım sitelerine üye olarak paylaşın.

  Unutmayın ki ülkemizdeki bitkilerin % 50 den fazlası endemik (sadece bizim yöremizde yaşıyor ve dünyada bir örneği daha yok).

 • 2. Hamur

Yaban Çiçekleri Cep Kitabı Hakkında Yorumlar