sadsad x
asdasd

Y: Son Erkek 7 - Kağıt Bebekler

Çizgi Düşler Yayınevi
34,00
26,86
%21 indirim
Y: Son Erkek 7 - Kağıt Bebekler Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786054983612
Boyut: 15.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Brian K. Vaughan
Brian K. Vaughan
Devamı
Kampanya

Y: Son Erkek 7 - Kağıt Bebekler Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Y: Son Erkek 7 - Kağıt Bebekler Kısa Özet

  2002 yılında, sebebi bilinmeyen bir salgın, her spermi, her fetüsü ve Y kromozomu taşıyan yetişkin her memeliyi yok eder genç bir adam ve maymunu hariç.

  Yorick Brown, yani yeryüzündeki son erkek, üç yıldan uzun bir süre önce vurup bütün erkekleri öldüren salgından beri nişanlısı Beth'in ayrılamadığı ülkeye ulaşır. Fakat ne yazık ki bu ziyaret sadece bir moladır. Yorick'i ve yol arkadaşlarını (hükümet ajanı 355 ve biyokimyager Dr. Allison Mann) Avustralya kıyılarına sürükleyen takip onları Japonya'ya, Yorick'in evcil maymunu Ampersand'in, yani salgından kurtulup hayatta kalan ve olası bir tedavinin anahtarı olan diğer tek memelinin kaçırıldığı yere ulaştırır. Kuzeye doğru Ampersand'i izlemeden önce nasıl olduysa Yorick, Beth'i Sydney'in kalıntıları arasında aramak için bir zaman aralığı bulur. Fakat arayışı, skandal haberciliği yapan bir gazeteci için, hayatta sadece bir kez denk gelinen bir fırsata dönüşür ve bunun sonuçları hiç kimsenin tahmin edemeyeceği kadar ölümcül olabilir.

  Bu ciltte, Brian K. Vaughan ile PiaGuerra tarafından yaratılan ve çok beğenilen Vertigo serisi Y: Son Erkek'in #37-42 arasındaki sayıları bir araya getirilmiştir .

  Keyifli okumalar...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.