Wahls Protokolü: Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam İçin Yemek Tarifleri

Celsus Kitabevi

Terry Wahls

120,00 TL
109,20 TL
%9 indirim
Kazancınız
:
10,80 TL
Wahls Protokolü: Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam İçin Yemek Tarifleri Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Yemek Kitapları
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786050667202
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2020
Terry Wahls
Terry Wahls
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Wahls Protokolü: Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam İçin Yemek Tarifleri Kısa Özet

    Ezber bozan Wahls Protokolü’ne eşlik eden bu yemek kitabı, Wahls Paleo Diyeti’nin her seviyesine uygun olacak şekilde hazırlanmış lezzetli, besleyici değeri yüksek tarifler içeriyor.

    Wahls Protokolü, otoimmün hastalıklarla savaşan insanların hayatını başkalaştıran yeni bir umut oldu. Dr. Wahls merakla takip ediliyor ve bu kitapta, kronik ağrılarını, beyin sisini, yorgunluğunu ve otoimmün hastalıklarla bağlantılı diğer semptomlarını, nörolojik hastalıklarını ve uzmanların bile spesifik bir tanı koyamadığı kronik problemlerini azaltmaya hatta ortadan kaldırmaya ihtiyacı olan tüm okurlarıyla Paleo’dan ilham alan temel tarifleri paylaşıyor. Kitaptaki tarifler Dr. Wahls’in kendi yaşamında uyguladığı ve kliniğinde anlattığı yaşam tarzı değişiklikleri ve klinik çalışmalarından köken alıyor. Kitapta anlatılan tarifler, tüm okuyucular için basit bir formatta hazırlandı. Kahvaltılar, smoothieler, tava yemekleri, çorbalar, dürümler, salatalar ve atıştırmalıklar; ekonomik olmalarının yanında aynı zamanda besleyici ve lezzetli.

    Ekonomik yönü de dikkate alınarak, mümkün en az yiyecek israfı gözetilerek ve sağlık kurallarını ihlal etmeden uygulanabilecek tatil beslenme tarifleri, Wahls takipçilerinin verdiği ip uçları ile, Wahls Protokolü: Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam İçin Yemek Tarifleri okuyucularını kalıcı değişiklikler yapmaları ve nihayetinde sağlıklarını geri kazanma yolunda yürümeye başlamaları için cesaretlendiriyor.

  • 1. Hamur

Wahls Protokolü: Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşam İçin Yemek Tarifleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.