sadsad x
asdasd

Viyola İçin Gitar Eşlikli Popüler Ezgiler

Eğitim Yayınevi - Ders Kitapları
30,00 TL
25,80 TL
%14 indirim
Viyola İçin Gitar Eşlikli Popüler Ezgiler Hakkında Bilgiler
Türü: Öğrenim Kitapları
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9786057786029
Kapak: Ciltsiz
Yakup Alper Varış
Yakup Alper Varış
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Viyola İçin Gitar Eşlikli Popüler Ezgiler Kısa Özet

    Çalgı eğitimcileri için öğrenci seviyesine uygun dağarcık belirleme ve uygulamaya koyma, başarıya ulaşmada en önemli etkenlerden biridir. Söz konusu dağarcık kapsamında popüler ezgiler, çalgı eğitimi sürecinde bireyler için daima ilgi çekici ve güdüleyici, tekniği ve müzikaliteyi geliştirici bir anahtar vazifesi görmektedir. Çalgılar dünyasındaki derin, koyu, romantik ve can alıcı ses renkleriyle ön plana çıkan viyola ve gitar için düzenlenmiş popüler dünya halk ezgilerinden çeşitli örneklere yer verilen bu kitap, alandaki büyük gereksinimi gidermeye yönelik atılan bir adım olarak karşımıza çıkmaktadır.

    Viyola eğitiminde dağarcığın ve gitarın eşlik çalgısı olarak önemine ilişkin kavramsal çerçevenin de yer aldığı kitap, viyola ve gitar öğrencilerinin çalmaktan zevk alacağı, konser ve dinleti programlarında seslendirebileceği nitelikte eserlerden oluşmaktadır.

    Kitap, güzel sanatlar liseleri, eğitim fakülteleri müzik eğitimi anabilim dalları, güzel sanatlar fakülteleri, müzik ve sahne sanatları fakülteleri, konservatuvarlar ve özengen müzik eğitimi kurumlarında öğrenim gören viyola ve gitar öğrencileriyle birlikte bu alanda çalışan tüm eğitimcilere katkı sağlayıcı niteliktedir.

Viyola İçin Gitar Eşlikli Popüler Ezgiler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.