Verimsizlik Tuzağından Çıkış

Scala Yayıncılık

Mehmet Aziz Ermer

150,00 TL
102,00 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
48,00 TL
Verimsizlik Tuzağından Çıkış Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sosyoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 222
ISBN: 9786050309430
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Mehmet Aziz Ermer
Mehmet Aziz Ermer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Verimsizlik Tuzağından Çıkış Kısa Özet

  Ülkemiz 2007’den bu yana *Orta Gelir Tuzağı*na girdi. Mevcut gidişatla ve eğer uygun önlemler alınmazsa çok uzun süre ile bu tuzaktan kurtulma olanağı da gözükmüyor. Bu durum *Çağdaş Ülkeler Seviyesinin Üstü* olan esas *Ülkemiz Vizyonu*nun gerçekleşmesini de tarihlere atıyor.

  İşte bu kitabın gayesi de bu tuzağın arkasında, çok da konuşulmayan esas nedenlerden en önemlisini saptamak ve bunun giderilmesi için sistem geliştirmek... Nedir bu çok önemli neden? *Verimsizlik Tuzağı*

  Ülkemizdeki işletmelerin sayıca %99,5’inden fazlasını ve isdihdamda %75 civarını teşkil eden Kobi’lerimiz ne yazık ki bu tuzağın içindeler. İşte ülkemiz de bu nedenle *Orta Gelir Tuzağı*ndan çıkmıyor. *Orta Gelir Tuzağı*ndan çıkışı sağlamanın yolu, öncelikle İşletmelerimizi *Verimsizlik Tuzağı*ndan kurtarmak.

  Bu kitap bunun tüm çağdaş dünyada, artık son 20 yılda gelişen ve yaygınlaşan *Yalın Sistem’i Kullanmayı Yaygınlaştırmak* ile mümkün olduğunu ve bunun bir matematik modelini tüm yönetim takımlarına iletmeyi amaçlıyor.

  Ülkemiz, bu model ve yöntemle *Çağdaş Ülkeler Seviyesinin Üstü* vizyonuna ulaşma yolunda 8 yılda çok büyük bir hamle yapabilir.

 • 2. Hamur

Verimsizlik Tuzağından Çıkış Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.