Vatikan: Para ve Kan İmparatorluğu Türk ve İslam Düşmanlığı

Yayın B

Sedat Memili

50,00 TL
Vatikan: Para ve Kan İmparatorluğu Türk ve İslam Düşmanlığı Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 520
ISBN: 9786059473194
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 3 adet satılmıştır.
Sedat Memili
Sedat Memili
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Vatikan: Para ve Kan İmparatorluğu Türk ve İslam Düşmanlığı Kısa Özet

  Dünya 1000’li yıllara Papaların ‘’Haçlı Seferi’’ çağrıları ile girdi.Bin yıl sonra 2001 yılında ABD Başkanı George BUSH ‘’Ordumuzun yapılacak bir işi vardır ve bunu yerine getirecektir’’ dedikten sonra, Irak’a yaptığı saldırıyı ‘’Haçlı Seferi’’ olarak nitelendirmiştir.

  Bu nitelendirmenin altyapısı II.Vatikan Konsili’nde karar altına alınmıştır.Dönemin Papa Başkanlığında yapılan toplantıda ‘’İlk bin yıl kuruluş ve Avrupa’yı ele geçirdik; İkinci Bin yıl da Amerika ve Afrika Kıtasını ele geçirdik ; Üçüncü bin yılda hedef Asya’’ değerlendirmesini yapmış ve hedef ortaya konmuştur.

  Bir ülkenin askeri yöntemle hem riski hem maliyeti yüksektir. En uygun yolda biri, halkını Hıristiyanlaştırmaktır. İngiltere’de öyle yaptı.

  İncil Tanrı Devleti’ni emrediyordu.Tanrı Devletinin yüceliği karşısında ‘’Dünya Devleti’’nin ne değeri vardı. Halk Haç’ın erdemleri karşısında kendi topraklarından vazgeçmeye ikna ediliyordu. İkna olmayanlar için, İngiltere askeri, Tanrı’nın kendilerine vermiş olduğu görevi yapıyorlardı.(!)

  Vatikan’ın Türk ve İslam düşmanlığını eleştirdiğim zaman; ‘’ İnsanların Hıristiyan olmasının senin için ne sakıncası var ?’’diye sordular. Bende ; ‘’Benim Türk ve Müslüman kalmamın sizin için ne sakıncası varsa…?’’ dedim.

 • 2. Hamur

Vatikan: Para ve Kan İmparatorluğu Türk ve İslam Düşmanlığı Hakkında Yorumlar