7,31 TL
4,82 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
2,49 TL
Vasiyet Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 427
ISBN: 9786055872731
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Ürün Tipi: Cep Boy
Elizabeth Adler
Elizabeth Adler
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Vasiyet Kısa Özet

  Sırlara dolanmış romantik bir macera.
  -Sarasota Herald-Tribune

  Parıltılı yaşamlar arasında seyreden bir serüven.
  -New York Daily News

  Adlerin okumaktan büyük keyfi alacağınız bu son romanı, Akdenizin parmak ısırtan o istisnai güzelliğinin bir portresi gibi. Tek kelimeyle özgün ve sürükleyici.
  -Book Reviews

  New York Times en çok satanlar yazarları arasında yer alan Elizabeth Adler sizi, yalanlarla örülmüş hayatların eşliğinde ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı bir Akdeniz seyahatine davet ediyor. Aydınlatılması gereken faili meçhul bir cinayet, yapılacaklar listesinin en başında yer alıyor.

  Dünyanın sayılı zenginlerinden İngiliz Sör Robert Waldo Hardwickin esrarengiz bir trafik kazasında hayatını kaybetmesi ve ardında bıraktığı bir liste ile başlar serüven. Bu liste, bizzat Hardwick tarafından yazılmıştır ve kendisini öldürmüş olabileceğinden şüphelendiği kişilerin isimlerinden oluşmaktadır.

  Daisy Keane ve Dedektif Harry Montana katili bulmak için iş başındadırlar. Her şeyin açıklığa kavuşacağı ve Capri Adasında son bulacak bu mavi yolculuğa, altı şüpheli ve bu şüphelilerin Daisy ile Montananın asıl amacını sezmelerini güçleştirmek için altı piyon davetlidir.

  Tüm masrafları merhum Sör Robert Waldo Hardwick tarafından karşılanmış olan, eşsiz bir Akdeniz seyahati.
  Monte Carlo, St. Tropez, Sorrento Her yeni durakta yeni sırlar, her yeni hayatta kafaları kurcalayan koca bir muamma.
  Ve herkes sırasıyla eteğindeki taşları döküyor.
  Son durak Capri Adasındaki Belkiss Köşkü; yani sır düğümünün çözüleceği, merakla beklenen vasiyetin okunacağı ve en önemlisi Hardwickin katilinin ortaya çıkacağı o görkemli villa.

  Yorkshireın güzelliği, Akdenizin muhteşem koyları, görenlerin ayaklarını yerden kesen Mavi Yatta gerçekleşen rüya gibi bir seyahat, Daisy ve Montana arasındaki sıcak yakınlaşmayla kıvılcımlanan bir aşk ile Belkiss Köşkü ve Capri Adasının büyüleyici güzelliğini birleştiren, zekice kurgulanmış bir roman.
  Adler ile koltuğunuzdan kalkmadan dünyanın güzelliklerini keşfe çıkacak ve kendinizi maceranın tam ortasında bulacaksınız.

  Gerçeklikten koparıp götüren bir kurgu yeteneği Ruhu okşayan doğası ve ağzınızı sulandıracak yiyecekleriyle, eşsiz bir mavi yolculuğa davetlisiniz.
  -Publishers Weekly

  Umduğunuzdan çok daha fazlası Ustalıkla kullanılmış dil, hoş bir anlatım Zengin betimlemeler sayfalardaki büyülü atmosferi capcanlı yaşatacak cinsten.
  -Booklist

  Okuyucuları umulmadık aşklar ve sırlarla dolu bir dünyayı keşfe çıkaran, düğümlerin İtalyada çözüleceği benzersiz bir roman.
  -Tucson Citizen

  Adlerın bu romanı, esrarengiz karakterler ve onların sıra dışı hayat hikayeleri üzerine kurulu, cennetten kopup gelme mekanların tadına doyulmaz betimlemeleriyle dolup taşan, sürükleyici bir eser.
  -Booklist

  Adler ve seyahat romanları Birbirine bu kadar uyum sağlayan bir başka ikili bulmak, oldukça güç olsa gerek. Enteresan bir aile dramının, Akdenizin olağanüstü doğasında geçen kusursuz bir seyahat eşliğinde sunumu, sizi koltuğunuzdan alıp başka diyarlara götürecek.
  -The Readers Guild

  Tıpkı Adlerın diğer eserleri gibi yaratıcı, zihni kurcalayan ve sıradışı bir roman.
  -Bangor Chronicle

 • 2. Hamur

Vasiyet Hakkında Yorumlar