sadsad x
asdasd

Vahşi Yaşam 2 - Tropik Güzeller

Boyut Yayın Grubu
21,00 TL
15,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Vahşi Yaşam 2 - Tropik Güzeller Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9789752309357
Kapak: Ciltli
Jonathan Elphick
Jonathan Elphick
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vahşi Yaşam 2 - Tropik Güzeller Kısa Özet

  Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Tropik Güzellerde; borazan kuşları, orman papağanları, kemirgen gagalılar, boynuzgagalar, tukan kuşları ve cennet kuşları yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşam Tropik Güzeller DVDsinde ise, hayvanlar aleminde ulumalar, kükremeler ve bağrışların ne anlama geldiğini keşfedecek ve yalnız yaşayan türlerle tanışıp hayvanların birbirleriyle nasıl iletişim kurduğunu göreceksiniz.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.

Vahşi Yaşam 2 - Tropik Güzeller Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.