sadsad x
asdasd

Vahşi Yaşam 2 - Sıra Dışı Canlılar

Boyut Yayın Grubu
21,00 TL
15,75 TL
%25 indirim
Vahşi Yaşam 2 - Sıra Dışı Canlılar Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9789752309364
Kapak: Ciltsiz
Dominic Couzens
Dominic Couzens
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vahşi Yaşam 2 - Sıra Dışı Canlılar Kısa Özet

  Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Sıra Dışı Canlılar'da; sekreter kuşları, sıra dışı papağan türleri, guguk kuşları, fare kuşları ile Yeni Zelanda, Avustralya ve Hawaii türleri yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşam Sıra Dışı Canlılar DVDsinde ise, dev su samurları, guguk kuşları ve kırmızı göğüslü kazlar gibi türlerin yavrularının nasıl büyüdüğünü keşfedecek ve değişik türler arasındaki aile yaşamlarına şahit olacaksınız.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.

Vahşi Yaşam 2 - Sıra Dışı Canlılar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.