sadsad x
asdasd

Vahşi Yaşam 2 - Ölümcül Güzellikler

Boyut Yayın Grubu

Chris Mattison

87,75 TL
65,81 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
21,94 TL
Vahşi Yaşam 2 - Ölümcül Güzellikler Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9789752309289
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2012
Chris Mattison
Chris Mattison
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vahşi Yaşam 2 - Ölümcül Güzellikler Kısa Özet

  Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Ölümcül Güzelliklerde; kobra familyası, engerek yılanları, zehirli ve çıngıraklı yılanların gizemli dünyası yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşam Ölümcül Güzellikler DVDsinde ise, Güneybatı Pasifik Okyanusu`ndan Avustralya göllerine doğru kısa yüzgeçli yılan balığının inanılmaz yolculuğuna şahit olacak ve okyanusların en hızlı balıklarından, ani ataklarıyla bilinen kobralara kadar en hızlı hayvan türleriyle tanışacaksınız.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.

 • 1. Hamur

Vahşi Yaşam 2 - Ölümcül Güzellikler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.