sadsad x
asdasd

Vahşi Yaşam 2 - Derinlerdeki Avcılar

Boyut Yayın Grubu
21,00 TL
15,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,25 TL
Vahşi Yaşam 2 - Derinlerdeki Avcılar Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer
Sayfa Sayısı: 72
ISBN: 9789752309395
Kapak: Ciltli
David Alberton
David Alberton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vahşi Yaşam 2 - Derinlerdeki Avcılar Kısa Özet

  Boyut vahşi doğayı evinize getirmeye devam ediyor! Yoğun ilgiyle karşılanan ilk serinin ardından, şimdi de Vahşi Yaşam belgesellerinin ikinci serisi çıktı! Yine BBC farkıyla, 25 adet kitap ve 25 adet DVD daha sizleri bekliyor!

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Derinlerdeki Avcılar'da; vatozlar, yılan balıkları, bıçak balıkları ve akrabaları yer alıyor. 72 sayfalık bu kitapta yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini, tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşam Derinlerdeki Avcılar DVDsinde ise, Karayipler'in zengin vahşi doğasına girecek ve ardından minik cüsselerine rağmen dev işler başaran yeryüzünün küçük türlerini tanıyacaksınız.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.

Vahşi Yaşam 2 - Derinlerdeki Avcılar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.