sadsad x
asdasd

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı

Platform Yayınları

Christine Fonseca

40,00 TL
32,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
8,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı Hakkında Bilgiler
Türü: İnsan ve Toplum ile Alakalı Aile ve Çocu
Sayfa Sayısı: 196
ISBN: 9786053650430
Kapak: Ciltsiz
Christine Fonseca
Christine Fonseca
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı Kısa Özet

  Zeki olarak belirlenmiş olmak parlak bir öğrenci olmaktan fazlasını ifade eder. Pek çok çocuk için, hatta kolaylıkla sıkılmanıza rağmen, okulda iyi olmak anlamına gelir. Bu aynı zamanda sizin şeyleri gerçekten hızlı anladığınız anlamına da gelebilir -belki de ana-babanız veya öğretmenlerinizden bile hızlı olabilirsiniz. Ama parlak olma stresli hissetme anlamına da gelebilir. Çok fazla. Akranlar, okul baskısı, ana-babaların beklentileri ve sizi hiç kimsenin anlamadığı duygusu pek çok çocuğun zeki yaftasının hiçbir zaman var olmadığını istemeleri için yeterlidir.

  Burası bu kitabın sahneye çıktığı yerdir. Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı: Temel Kılavuz çocukların zeki etiketini kavramaları ve ondan en fazla verimi almalarını sağlayacak ipuçları ile doludur. Aynı sizin gibi yüzlerce çocuğun tavsiye ve fikirleri sayfaları doldurur, başarılı olmanız - okulda, arkadaşlar ile ve evde - için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size verir.

  Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı zeki yaftasına sahip olma ne anlama gelir, zeki olmanın özellikleri nelerdir ve sıra dışı öğrenici olmanın duygusal yönlerini kapsayan zekiliğin bir gözden geçirilmesi ile başlar.

  Gelen üç kısım, zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz - okul, arkadaşlar ve aile - alanlara ayrılmış olarak, sizin özgün dünyanızda ortaya çıkan özel sorunlar tartışılmaktadır.

Üstün Zekalı Çocuklar İçin Başarının 101 Sırrı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.