sadsad x
asdasd

Üst Akıl Denen Acımasız Düzen

Ataç Yayınları

İsmail Tokalak

33,00 TL
22,59 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
10,41 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Üst Akıl Denen Acımasız Düzen Hakkında Bilgiler
Türü: Kurum ve Örgüt Kitapları
Sayfa Sayısı: 376
ISBN: 9789756205815
Kapak: Ciltsiz
İsmail Tokalak
İsmail Tokalak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Üst Akıl Denen Acımasız Düzen Kısa Özet

  Üst akıl yalnız bir avuç zengin değildir. Dünya Bankası’dır, Dünya Ticaret Örgütü’dür Dünya Sağlık Örgütü’dür, CFR’dır,  Bilderberg’dir, Trilateral’dır. Binlerce irili ufaklı Batılı düşünce kuruluşları ve Yahudi lobileridir.. Batılı finans kuruluşlarıdır. ABD Merkez Bankası’dır, ve hepsinin silahlı örgütü bu sistemin tetikçisi NATO’dur. İnternete, dijital dünyaya hakim olan tekellerdir. 

  Üst akıl dünyayı devamlı gerçekleri çarpıtarak yalanlar üreterek yönlendirir. Onların yaydıkları en büyük yalan da  ABD ve yandaşlarının  *küresel terör ile mücadele ediyor* dünyaya demokrasi getirmeye çalışıyor  iddiasıdır. Artık Üst akılın acımasız saldırgan komuta merkezi güç kaybediyor. Dünyadaki güç dengeleri Batı’dan Asya bölgesine doğru kayıyor. 

  Küresel oyunların nasıl planlanıp oynandığı artık bir sır olmaktan çıkmış durumda. Küresel farkındalık yayılırken ABD’ye de tepkiler artıyor. En yakın destekçileri bile zamanla ondan desteğini çekiyor. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda ’de 21 Aralık 2017 günü Kudüs için yapılan oylamada İsrail hariç en yakın müttefikleri bile ABD’yi yalnız bıraktı. 

  Bilimin yol gösterici ışığı altında öğrenip hareket etme, yaşama çevreye ilgili olma, doğru düşünmek küresel farkındalığı  güçlendirecektir. Bu da acımasız üst akıl karşısındaki en büyük güç olacaktır. Bugün küresel sistemi çalıştıran oldukça kapsamlı temel dinamiğin nasıl çalıştığını bilmeden içinde yaşadığımız dünyayı anlamak mümkün değildir.

  Dünyayı ele geçirip değiştireceğini zannetmek
  Böyle bir şeyin gerçekleşeceğine inanmıyorum
  Dünya kutsaldır kontrol edemezsin, değiştiremezsin
  Değiştirmeye çalışırsan bozarsın. Elinde tutmaya çalışırsan kaybedersin.

  Çinli bilge, Lao Tzu (İ.Ö4.yy)

Üst Akıl Denen Acımasız Düzen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.