sadsad x
asdasd

Üniversite ve Ötesi - Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri

Koç Üniversitesi Yayınları

Esra Tuncer

28,00 TL
21,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Üniversite ve Ötesi - Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 214
ISBN: 9786055250720
Kapak: Ciltsiz
Esra Tuncer
Esra Tuncer
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Üniversite ve Ötesi - Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri Kısa Özet

  ALIS 100 (Academic and Life Skills / Akademik Başarı ve Hayat Becerileri) dersi, gençlerin üniversitede ve profesyonel hayatta ihtiyaç duyacakları temel yetkinlikleri geliştirmelerine yardımcı olmak hedefiyle 2010 yılında Koç Üniversitesi`nde başlatıldı. Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri, teori ve uygulamanın harmanlanarak sunulduğu bu dersin içeriği temel alınarak genç yetişkinlere, eğitmenlere ve ailelere yönelik hazırlandı. Konu anlatımlarının ve egzersizlerin yanı sıra, eğitmenler için özel notların da yer aldığı kitap, gençlerle çalışacak öğretim görevlileri, öğretmenler, rehber öğretmenler, psikolojik danışmanlar, psikologlar, akran eğitmenleri ve farklı ortamlarda eğitim veren herkes için değerli bir kaynak.

  "ALIS 100 dersi bu dönem açık ara aldığım en keyifli dersti ve şu ana kadar aldığım dersler arasında ileride bana en çok katkı sağlayacak ders olduğunu düşünüyorum."

  - Güz 2014 ALIS öğrencisi

  "ALIS 100 dersinin bana çok fazla faydası olduğunu gören yalnız ben değilim, ailem ve arkadaş ortamım da aynı düşüncede; çünkü birçok konuda hayata bakış açım değişti ve kendimi daha iyi ifade etmeye başladım."

  - Güz 2013 ALIS öğrencisi

Üniversite ve Ötesi - Genç Yetişkinler İçin Hayat Becerileri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.