Uluslararası Ekonomi Politiğe Giriş

Adres Yayınları

David N. Balaam

250,00 TL
215,00 TL
%14 indirim
Kazancınız
:
35,00 TL
Uluslararası Ekonomi Politiğe Giriş Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma İnceleme ve Kuram Kitapları
Sayfa Sayısı: 760
ISBN: 9789752500457
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2020
David N. Balaam
David N. Balaam
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Uluslararası Ekonomi Politiğe Giriş Kısa Özet

  Güncellenmiş beşinci baskısı yapılan bu eser, siyaset ve ekonomilerin küresel açıdan nasıl kesiştiklerini tam ve anlaşılır bir şekilde ortaya koymakta; UEP’yi şekillendiren teorileri, kurumları ve ilişkileri bölgesel etkileri ve ulus-ötesi yansımaları açısından incelemektedir.

  Batı’da alanında en çok satan kitaplardan biri olan Uluslararası Ekonomi Politiğe Giriş kitabı, okuyucuların küresel ekonomiyi eleştirel bir şekilde değerlendirmelerine; siyasi, ekonomik ve sosyal güçlerin kişiler üzerindeki etkilerini çözümlemelerine imkân sağlar.

  Balaam ve Dillman, UEP’deki ana akımları yaratıcı bir şekilde açlık ve küresel ısınma gibi muhtelif küresel sorunlara uygulamaktadır. Kitap, öğrencilere devletler ve piyasalar arasındaki ilişki ve çatışmaların gündelik hayatlarımızı nasıl etkilediğini göstermeye çalışmaktadır.

  UEP’yi öğrenmek, okuyuculara ve öğrencilere küresel haberleri, ticari yatırımları ve hükümet politikalarını, dünya sorunlarının karmaşıklığını ve entelektüel sorunları göz aradı etmeksizin kolayca çözümleme yeteneği kazandırır.

  UEPG, son dünya ekonomik krizinin sebep ve yansımaları üzerine derinlemesine çözümlemeler de içermektedir.

 • 1. Hamur

Uluslararası Ekonomi Politiğe Giriş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.