sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Uğur Koşar Kitapları Sıralaması

Uğur KOŞAR ruhsal danışman ve yazardır. Nur terapisinin kurucusudur. İlim, zihin ve psikolojiyi birleştirerek terapi yapmaktadır. Hipnoterapi yönteminden de yararlanmaktadır. Yaptığı terapilerdeki amacının insanın kendi öz varlığı ile buluşmasını sağlamak olduğunu söylemektedir.

Uğur Koşar bu konularda birçok kitap da yazmıştır. Uğur koşar kitapları genellikle tasavvuf ve kişisel gelişim kitaplarıdır. Kitaplarda kişilerin hayatta izlemeleri gereken yollar hakkında, hayatın kendisi, yaradılış hakkında tasavvufi bilgiler ışığında bilgiler yer almaktadır.

Birçok eseri çok satanlar listesine girmeyi başarmıştır. Bu sebeple başarılı bir yazardır. Büyük bir okuyucu ve danışan kitlesine sahiptir. Kitapları kısa bir sürede dünya çapında en çok satanlar arasında yer almıştır.

Uğur Koşar’a Ait Başlıca Eserler

Uğur koşar kitapları büyük ilgi görmekte ve çok okunmaktadır. Bunlar arasında en çok okunan başlıca eserleri şöyledir: Allah De Ötesini Bırak, Uğur Koşar Risalesi, Herkes Yüz Çevirse De Allah Sizin Sahibinizdir, Allah’a Koşun, Hayat Uzun Bir Rüya, En Güzel İsimler Allah’ındır, Yüzleşme, Rabb İçin Sabret, Tanrı’nın Rüyası, Beş Rahmet Kapısı, Bana Allah Yeter, Kendini Bilen Rabb’ini Bilir, Beş Rahmet Kapısı: Sufi, Beş Rahmet Kapısı: Aşk, Beş Rahmet Kapısı: Derviş, Beş Rahmet Kapısı: Bilge, Beş Rahmet Kapısı: Ermiş kitaplarıdır.

Uğur Koşar kitapları BKM kitap fırsatları ile sizleri bekliyor. Web sitemiz üzerinden tüm kitaplarına en uygun fiyatlar ile ulaşmanız mümkündür. Dilediğiniz kitap hakkında ayrıntılı bilgi de edinebilirsiniz.

BKM kitap ücretsiz kargo imkanı, %50’ye varan indirimler, hızlı teslimat, güvenli ödeme gibi avantajlar ile hizmet vermektedir.

Üyelerine özel avantajlardan da yararlanmanız mümkündür. Bunun için web sitemiz üzerinden hızlı ve ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Güncel kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten üyeliği yaptırmayı da unutmayın.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.