sadsad x
asdasd
33,00 TL
24,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
8,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ufo: Tarihte Saklı Kalanlar Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Bilim Kitapları
Sayfa Sayısı: 296
ISBN: 9786058409323
Kapak: Ciltsiz
Emre Özyumurtacılar
Emre Özyumurtacılar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ufo: Tarihte Saklı Kalanlar Kısa Özet

    Dünyamız, en eski çağlardan günümüze dek Dünya Dışı Varlıkların uğrak yeri oldu, ziyaretleri halen de devam ediyor. Bu varlıkların eski uygarlıklara verdiği bilgiler zaman içinde unutuldu, kayboldu ya da değiştirildi. Sadece çok az bir kısmı günümüze kadar gelebildi. UFO’lar ve Dünya Dışı Varlıklar her zaman insanoğluyla birlikteydi. Her çağda her uygarlık onlarla bağlantı kurdu.

    Elbette 1947 yılındaki Kenneth Arnold’ın Modern Ufolojinin başlangıcı olarak kabul edilen gözleminden Hz. İsa’nın doğumuna kadar olan süreçte de bu tür etkileşimler aralıksız devam etti. Ancak çeşitli sebeplerle ve özellikle de Ortaçağ barbarlığı nedeniyle yazılı kaynakların birçoğu günümüze kadar ulaşmayı başaramadı.

    Yapılan bu araştırma ile Ortaçağın karanlığına gömülmüş Dünya Dışı Varlıkların ziyaretleri ve ardından bıraktıkları izleri ortaya çıkarmaya çalıştık. Birbirinden kopuk ve tek tek bakınca anlamsız görülen birçok olayı farklı kaynaklardan bir araya getirerek günümüz olaylarıyla harmanladık ve ufolojik açıdan yeni bir anlam kazandırdık.

Ufo: Tarihte Saklı Kalanlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.